Dokumentų siuntimas – tik vokuose su oro apsauga

administratorius/ February 9, 2016/ Apsaugos sistemos/

Šiais laikais, turbūt, būtų sunku išvengti pašto siūlomų paslaugų. Emigracijos banga, nubloškusi artimuosius, draugus, pažįstamus į įvairius pasaulio kraštus, padidino įvairaus pobūdžio siuntų, keliaujančių iš Lietuvos į kitas užsienio šalis, ir atvirkščiai, skaičių. Bendrauti, žinoma, galime naujausių technologijų pagalba, tad popieriniai laiškai, reikia pasakyti, nėra labai populiarūs, tačiau atsiranda poreikis siųsti įvairius siuntinius – ne tik daiktus, bet ir dokumentus.
Dokumentai – didžiausio saugumo reikalaujantis siuntinys, tad į tai reikia žiūrėti gana atsakingai. Dokumentų siuntimas paprastuose vokuose nėra pats geriausias sprendimas, mat popierius – nėra saugi pakavimo medžiaga, tad tokiu būdu siųsti dokumentus yra gana rizikinga. Šiuo atveju, geriausias sprendimo būdas – vokai su oro apsauga. Iš išorės šie vokai mažai kuo skiriasi nuo tradicinių, tačiau esminis vokų su oro apsauga bruožas yra tas, jog jų vidus išklotas burbuline plėvele, kuri sąlygoja aukščiausią saugumo lygį. Ši plėvelė naudinga ir saugi dėl oro burbuliukų, kurie apsaugo voko turinį. Apsauginiai vokai puikiai tinka dokumentams dėl tos priežasties, kad vokų viduje yra burbulinė plėvelė, atspari staigiems temperatūros pokyčiams, nepralaidi dulkėms ir, kas svarbiausia, drėgmei. Dokumentai, siunčiami šiuose vokuose, yra saugūs, nes minėta plėvelė su oro burbuliukais, yra gana tvirta, sunkiai yranti ir plyštanti. Norint dvigubo saugumo, dokumentus, prieš dedant į vokus su oro apsauga, papildomai galima pakuoti į atskirą burbulinę plėvelę.
Reikia paminėti, jog apsauginiai vokai, pasižymintys oro apsauga, rekomenduojami ne tik dokumentams, nes jų panaudojimo galimybės – didelės. Šiuose vokuose galima siųsti beveik viską: drabužius, žaidimus, žaislus, smulkiąją techniką ir panašius dalykus, telpančius į voką. Siunčiant daiktus šiuose vokuose, nėra rūpesčių dėl siuntinio saugumo, nes jiems būdinga pažeidimų amortizacija. Brangūs, svarbūs, trapūs, lengvai pažeidžiami daiktai ar dokumentai – nerimauti verčiantys siuntiniai. Rizikuoti, kartais, nėra prasmės. Vokai su oro apsauga – siuntinys be rizikos ir nerimo.