Apsaugos sistemos automobiliams: kodėl jas verta naudoti?

Lina/ April 14, 2016/ Apsaugos sistemos/

Mes visi kuo puikiausiai atpažįstame automobilio signalizacijos garsą. Ir mūsų patirtyje nėra retas reiškinys nakties metu girdėti trimituojant garsų automobilių signalizacijų pavojaus signalą. Daugelis mūsų ignoruoja šį garsą ir miega toliau arba net nepabunda, šis garsas jau beveik tapo miesto garso takeliu (natūraliu garsu). Būtent štai todėl šiais laikais, 21-ame amžiuje, yra labai svarbu, kad automobilių signalizacijos padarytų daugiau nei tik skleistų sprogstamąjį sirenos garsą į nakties ramybę.
Didelė automobilių apsaugos sistemų dalis yra sukurta taip, kad auto apsaugos sistema turi pilną įrangos komplektą. Tokius komplektus turi tokie apsaugos sistemų gamintojau kaip Viper, Avital ir Python. Tai yra išsamios signalizacijos, kurios skamba kiekvieną kart kai automobilis yra kokiais nors būdais trikdomas ar pažeidžiamas. Po to, kai pasigirsta signalizacija, į Jūsų nuotolinį pultelį ateina išsamus pranešimas perspėjantis apie Jūsų automobilio būklę. Šios kompleksinės automobilių apsaugos sistemos (signalizacijos) turi ne tik sireną, bet ir funkciją vadinamą „starter-kill“. Ši funkcija leidžia Jums sustabdyti savo automobilio variklį ir veiksmingai užkirsti kelią, bet kokiems mėginimams pavogti Jūsų automobilį.
Automobilių apsaugos sistemos turi jutiklius, kurie išdėstyti visame automobilyje. Kad ir kas benutiktų: ar būtų mėginama atidaryti automobilio dureles, ar išdaužiamas langas, ar kažkas mėgina pakelti jį domkratu, kad galėtų pavogti padangas — sirena kauks, o Jūs būsite iš kart apie tai informuoti.
Nuotolinio valdymo pulteliai turi detalius pranešimus ir rodinius, kurie praneša kas tiksliai vyksta su Jūsų automobiliu.