Apsaugos sistemų montavimas — lengvesnis nei manėte

Lina/ April 15, 2016/ Apsaugos sistemos/

Galime išvardinti daugybę naudingų, teigiamų dalykų apie tradicines namų apsaugos sistemas, kurias instaliuoja patyrę apsaugos sistemų profesionalai. Bet tai nėra vienintelis variantas apsaugoti savo namus. Taip pat galite rinktis iš kelių „pasidaryk pats“ (angl. do it your self; akronimas — DIY) apsaugos sistemų, kurias galite rasti prekyboje bei susimontuoti savarankiškai. Apsaugos sistemos, skirtos savarankiškam montavimui, yra kur kas lengviau įdiegiamos ir gerokai lengviau prieinamos kainos atžvilgiu nei Jūs manėte. Savarankiškam apsaugos sistemų montavimui neprireiks gręžimo ar techninių žinių. Be to, dauguma „pasidaryk pats“ apsaugos sistemų yra belaidės, o tai ypač paranku žmonėms, kurie dar neturi nuosavo būsto ir jį tik nuomojasi. Paprastai nuomininkams draudžiama gręžti sienose skyles, todėl belaidė, „pasidaryk pats“ montavimo sistema gali tapti puikiu namų saugos sprendimu.

 

3 žingsniai, kuriuos sekdami lengvai atliksite apsaugos sistemos montavimo darbus

  1. Įmontuokite belaidį namų apsaugos pultą.
    Pulto diegimui pasirinkite vietą netoli pagrindinio įėjimo durų ir arti elektros šaltinio. Neretais atvejais gali tekti plaktuku į sieną įkalti mažą vinį, kad galėtumėte įmontuoti apsaugos sistemos pultą. Na, o jeigu negalite sienose palikti jokių skylių, Jūs galite naudoti nuklijuojamą dvipusę lipnią medžiagą (lipnią juostą, gumą, lipdukus).
  2. Paskirstykite ir išdėliokite sensorius bei detektorius po visus namus.
    Jūsų apsaugos sistemą sudarys pagrindiniai durų ir langų signalizacijos jutikliai, kai kuriuose komplektuose yra ir judesio detektoriai (jutikliai). Jutikliai paprastai būna su lipniu pagrindu, kuris pritvirtina juos reikiamoje vietoje, o esant poreikiui jutiklį galima nesunkiai nuklijuoti. Naudokitės apsaugos sistemos komplekte esančios instrukcijos gairėmis, kurios padės parinkti optimaliausias jutiklių išdėstymo vietas.
  3. Išmėginkite ar apsaugos sistema veikia.
    Vadovaukitės nurodymais iš apsaugos sistemos instrukcijos ir išbandykite sistemą, įsitikinkite, kad ji veikia tinkamai.