Kuo skiriasi apsaugos sistemų diegimas savarankiškai ir su profesionalų pagalba

Lina/ April 14, 2016/ Apsaugos sistemos/

Kad veiktų apsaugos sistema ji turi būti montuojama (instaliuojama), bet tai priklauso absoliučiai nuo Jūsų pačių: ar apsaugos sistemų profesionalai instaliuos Jūsiškę ar Jūs patys instaliuosite savo naująją apsaugos sistemą savarankiškai. Įprastai, kai montuojate apsaugos sistemą savarankiškai, Jums tai atsieina kur kas pigiau, tačiau patikėti sistemos instaliavimą profesionalams — paprasčiau ir greičiau. Abu šie būdai, ir užsakant instaliavimo paslaugą, ir instaliuojant patiems, turi savo pliusų ir minusų. Mes pateiksime Jums visus pagrindinius „už ir prieš“, kad galėtumėte patys apsispręsti ar ryšitės savarankiškai sistemos instaliacijai, ar kreipsitės į profesionalus.

Kai apsaugos sistemą diegia profesionalai
Geriausia dalis to, kad užsisakai montavimo paslaugą yra tai, kad ramiai atsisėsti ir atsikvėpti kol yra montuojama apsaugos sistema. Paprastai, kai paskambinate užsakyti apsaugos sistemą, Jums reikia pasirinkti ir pasakyti Jums tinkama laiką, kuris būtų tinkamas tiek Jums, tiek ir montuotojui, kad būtumėte namuose tuo metu kai bus montuojama saugos sistema. Priklausomai nuo Jūsų gyvenamos vietos, kartais kompanijų darbuotojai gali atvykti tą pačią dieną neilgai trukus po užsakymo skambučio.
Pliusai: galite ramiai atsikvėpti, darbas patikėtas profesionalams, montavimo darbai atliekami lengvai ir greitai.
Minusai: papildomas montavimo mokestis, mažiau kontrolės dėl apsaugos sistemos nustatymų, parinkčių bei tai, jog turite planuoti susitikimo laiką, kuris būtų tinkamas ir Jums ir Jūsų

Kai apsaugos sistemą diegiate savarankiškai
Geriausias argumentas, kodėl verta saugos sistemą montuoti pačiam — tai nieko nekainuoja! Be to, Jums nereikės derinti laiko ir laukti kol montuotojas pas Jus atvyks ir atliks savo darbą. Montuodami saugos sistemą patys, galite ją perkonfigūruoti pagal savo poreikius, be vargo su montuotojais.
Pliusai: tai nemokama, galite montuoti kada tik norite, prieš tai nederindami laiko ir nelūkuriuodami bei prisitaikyti sistemos parinktis pagal save.
Minusai: patys turite atlikti montavimo darbus, Jūs nesate profesionalas ir paprastai mokate kiek daugiau už įrangą.