You are currently viewing Ar verta turėti nuosavas palapines renginiams?

Ar verta turėti nuosavas palapines renginiams?

Šiltuoju metų laiku lauke vyksta daugybė įvairių renginių. Tai gali būti ir šeimos, asmeninio pobūdžio šventės, miestų ir miestelių bendruomeniniai kultūros ir sporto renginiai. Norint, kad gamta šventės metu nekrėstų nemalonių pokštų, tam reikia apsirūpinti didelėmis lauko palapinėmis. Kad tai padarytumėte, nėra jokio reikalo jas pirkti, jei veikia palapinių nuoma.

Ką pirmiausiai reikia įvertinti prieš nuomojant palapines?

Prieš ruošiantis nuomoti palapines pirmiausiai reikia tiksliai nustatyti, kokios apimties bus šventė, kurioje vietoje ji vyks, koks tikėtinas šios šventės lankomumas. Įvertinus visus šiuos duomenis jau galėsite nuspręsti kiek, kokių formų ir dydžių jums reikės lauko palapinių. Įprastai mažesnės palapinės būna reikalingos tada, kai jos būna naudojamos prekybos mugėse, verslo parodose ar kitose kuriose nors panašaus lygio susibūrimuose. Tada palapines galima papuošti įvairiais reklaminiais, dekoratyviniais akcentais.

Iš kokių medžiagų būna pagaminta palapinių konstrukcija?

Įprastai lauko šventėms skirtos palapinės būna tvirtinamos prie plieninių arba aliumininių konstrukcijų. Pastarosios visiškai nebijo rūdijimo ir yra neišpasakytai lengvos. Tokie palapinių rėmai kad ir lengvi, tačiau yra labai tvirti, lengvi gabenti ir sumontuoti. Tiksliau sakant, šie rėmai yra trečdaliu lengvesni už plieninius, o tvirtumu jiems nė kiek nenusileidžia.

Kokias palapines geriausia būtų nuomotis asmeninėms šventėms?

Asmeninio pobūdžio šventėse – jubiliejiniuose gimtadieniuose, vestuvėse ir krikštynose labiausiai tinka pavėsinės tipo palapinės. Be to, jas galima įspūdingai papuošti įvairiausių rūšių papuošimais, kurie suteiks šventei iškilmingumo, žaismingumo ir pakilumo kupiną nuotaiką. Kadangi šios rūšies švenčių rengimas yra labai atsakinga užduotis, joms geriausia nuomotis kuo naujesnes, modernesnes, šiuolaikiškesnes, rečiau naudotas lauko palapines, kad šventės aplinka būtų kuo įspūdingesnė, estetiškesnė ir įsimintinesnė.

Kokios palapinės tinka didesniems renginiams?

Jeigu planuojamame renginyje tikitės sulaukti iki pusantro tūkstančio dalyvių, tada galima išsinuomoti paviljonus su aukštomis lubomis bei atveriamais langais, durų angomis ir užuolaidomis, kas garantuos gerą ventiliaciją paviljono viduje. O atviras ir skaidrus modulinis paviljonas jo pastogėje sėdintiems žmonėms sukelia buvimo po atviru dangumi iliuziją. Jei organizuojamas didelis privatus renginys, skirtas tik kviestinei publikai, tada galima išsinuomoti paviljoną, kurio konstrukcija yra uždaro tipo.