Granuliniai katilai šildymui – ekologiškas sprendimas jūsų namams

administratorius/ October 3, 2015/ Buitinė technika/

Granuliniai katilai – ekologiškas, gamtos neteršiantis ir kartu namus šildantis sprendimas. Šie granuliniai katilai šildymui yra naudojami didelių būstų, dažniausiai privačių namų ar sodybų šeimininkų tam, kad namai vienu metu būtų ir šilti, ir jaukūs.

Granuliniai katilai šildymui yra šiuolaikinio žmogaus protingas sprendimas aprūpinti namus šiluma. Granuliniams katilams yra naudojamos medienos granulės, kurias įpilti į katilą yra ne tik lengva, bet ir paprasta, be to jos nepurvina nei katilinės nei rankų.

Granuliniai katilai turi iš ties nemažai privalumų:

•    Užpylus į katilą medienos granulių, šis gali degti be perstojo savaitę laiko. Šis būdas skirtas sodybų šeimininkams, taip pat tiems žmonėms, kurie žiem mėgsta keliauti, arba tiesiog savaitgaliui išvažiuoti aplankyti giminių į kita Lietuvos ar kurios kitos šalies miestą;
•    Medienos granulės, palyginus su kietu kuru nėra brangesnės, tad tai yra pigus sprendimas namams apšildyti;
•    Šildymas – ekologiškas, sukurtas tikriems gamtos mylėtojams;
•    Galite pamiršti nuo anglių ar medžio atraižų purviną katilinę, nes medienos granulės, šildančios granulinius katilus nepurvina ir neteršia aplinkos;
•    Nugaros lanktymas, malkų nešiojimas – pamirškite. Medienos granules įpilti lengva ir patogu, tai gali padaryti net ir moteris.
•    Automatinis kuro dozavimas;
•    Priežiūra – minimali, lyginant su kitais katilais.

Tiems žmonėms, kurie bijo iš karto pirkti granulinius katilus, gamintojai turi pasiūlymą – kombinuotus granulinius katilus. Kombinuoti granuliniai katilai šildymui yra tokie, kurie kūrenami tiek medienos granulių, tiek ir kietojo kuro pagalba. Tai ganėtinai neblogas sprendimas, tačiau didžiausias minusas – tas, kad jie dažnai užsikemša, o valymas užima laiko ir pinigų.

Kurį granulinį katilą pasirinkti  – geriausia konsultuotis su šios srities specialistais.