Kavos aparatų nuoma biurui

Lina/ April 29, 2016/ Buitinė technika/

Protinis darbas, o ypač šiais laikais dažnai reikalauja susikaupimo. To reikia biurų, verslo centrų darbuotojams, kurie ilgas valandas praleidžia sėdėdami prie kompiuterio ir rašydami. Nenuostabu, kad dabar kiekvieno biuro aukšte stovi po kavos aparatą, nes kaip žinome, kavoje esantis kofeinas suteikia reikalingų jėgų. Kadangi, kavos poveikis organizmui yra laikinas, dažnai intensyviai dirbantys žmonės jos išgeria daugiau nei 3 puodelius per dieną. Dėl šios priežasties, kava yra vienas iš populiariausių gėrimų pasaulyje.
Tačiau dar yra likusių biurų, verslo centrų, darboviečių, kurios dar neturi įsigijusios kavos aparatus ir naudoja tik užpilamą kavą. Daugelis rekomenduoja įsigyti kavos aparatus darbovietėms, vien dėl to, kad tai investicija, kuri greitai atsiperka. Taip pat kavos aparatas duoda naudos ir susitikimuose su svečiais, verslo partneriais, klientais. Juk norima pateikti gerą įmonės įvaizdį, todėl vargu ar gera mintis aptarti darbinius klausimus prie kavos puodelio su tirščiais.
Biuruose būna ir didelių susirinkimų ar svarbių renginių, kurių metu dažniausiai neužtenka vieno kavos aparato. Tokiu atveju, juk nepirksi papildomų 4 kavos aparatų, todėl svarbu rasti išeitį, o tokia yra. Kavos aparatų nuoma biurams, suteikia trumpalaikės nuomos paslaugą už labai mažą kainą. Profesionalūs darbuotojai ne tik atvežą kavos aparatą į biurą, bet ir išmoko, kaip su juo naudoti. Išnuomoti kavos aparatai gamina kokybišką bei skanią kavą, kuri tikrai nenuvils biure besisvečiuojančių žmonių. Galiausiai, ši paslauga pasiteisina darbovietėms, kurios neturi dar kavos aparato. Tokie biurai išsinuomavę kavos aparatą dienai pastebi, kad kava yra daug skanesnė ir greičiau pagaminama, todėl po šios patirties jie neretai ir patys investuoja į kavos aparatą biure.
Vis dėl to, jeigu nesprendėte įsigyti savo kavos aparatą, reiktų žinoti, kokį rinktis yra geriausia. Išsirinkus tinkama variantą, visi jūsų kolegos liks patenkinti.
Pirma reiktų atkreipti dėmesį į kavos malūnėlio girnas. Kodėl tai yra svarbu, paklausite jūs? O gi, tai lemia kavos sumalimo stambumą bei aromatą ir skonį. Iki šių dienų buvo sparčiai paplitusios metalinės malūnėlio girnos, kurios sumaldavo ne taip gerai, o ir metalo poskonį bei degėsių kvapą palikdavo. Tačiau dabar galima rinktis keramikines, kurios ištaiso šiuos trūkumus ir kava tampa tik dar skanesnė ir geresnė.
Taip pat ypatingai svarbus yra dizainas. Nereiktų į tai numoti ranka, ir teigti jos svarbiausia yra atliekamos jo funkcijos. Taip, tai yra tiesa, bet juk dabar nereikia kuklintis, viską galima gauti viename. O juk, kavos aparatas yra puiki biuro dekoracija, kuria matys ne tik darbuotojai, bet ir jūsų svečiai bei klientai.
Nepamirškite ir apie technologines kavos aparatų galimybes. Reikia rinktis atsakingai, nes galimybės ir pasirinkimas yra tikrai didelis. Inovatyvesnį aparatą galima užprogramuoti taip, kas jis jums darytų kavą skirta būtent jums vieno mygtuko paspaudimu. Tai yra išties patogu, nes nereikia gaišti laiko spaudinėjant begalės mygtukų ir ieškant jums geriausio varianto. Taip sutaupote laiko, kai laukia begalė darbų. Tai padaryti galite ir savo kolegoms ar šeimos nariams. Kiek norite tam žmonių skaičiui galite užprogramuoti skirtingus kavos receptus. Taip kiekvienam priskiriamas individualus mygtukas ar kelių mygtukų kombinacija. Tokiu būdu yra taupomas visų brangus laikas.
Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ar kavos aparatas turi savaiminio išsivalymo funkcija. Ar jis po kiekvieno kavos puodelio atlieka automatine higiena, galbūt kas kažkiek laiko, o gal iš viso jums patiems reikės kiekviena kartą jį valyti. Taigi tai yra išties svarbu, nes taip yra užtikrinama kiekvieno kavos puodelio kokybė bei higiena.
Atkreipkite dėmesį į kavos aparato galingumą. Nuo to priklausys kavos stiprumas ir kaip greitai ji yra paruošiama. Savaime suprantama, kad kuo aparato galingumas yra mažesnis, tuo kava bus silpnesnė ir tuo ilgiau ji bus gaminama. Tačiau atvirkščiai, jeigu kavos aparatas pakankamai galingas, jūsų norima kava bus paruošiama pakankamai greitai ir norimo stiprumo.
Nepamirškite, vandens laikymo talpos. Atkreipkite dėmesį ir į tai. Nuo to priklausys, kiek kavos puodelių jūsų kavos aparatas galės padaryti per viena gaminimo ciklą. Kuo talpa didesnė, tuo rečiau reikės pildyti vandens talpą.
Taigi rinkitės atsakingai. Perkant aparatą galite suklysti, jis jums gali nepatikti, o jau gražinti atgal nebegalėsite. Reikės susigyventi su tokiu, kokį įsigijote. Todėl rekomenduotinas geriausias sprendimas, yra kavos aparato nuoma. Tokiu atveju už gedimus, švaros palaikymą, funkcionalumą ir kitas funkcijas bus atsakinga kavos aparatą prižiūrinti ir jums jį nuomojanti įmonė. Tokiu atveju sau nuo galvos galite numesti begale rūpesčių. Taip galėsite rūpintis jums svarbiais reikalais, na o kavos aparatų priežiūra leiskite pasirūpinti specialistams.