Kokią skalbyklę žmonės renkasi dažniausiai?

administratorius/ June 5, 2017/ Buitinė technika/

Skalbimo mašina – tai vienas iš tų daiktų namuose, be kurių sunku įsivaizduoti kasdienybę. Skalbyklės sutaupo daug laiko, todėl labai svarbu nesuklysti jas renkantis. Taigi, pagal ką žmonės renkasi skalbimo mašiną?

Pirmasis ir daug lemiantis rodiklis renkantis skalbimo mašiną – vieta, kur ją statysite. Jei namuose turite pakankamai erdvės ir skalbimo mašiną statyti planuojate vietoje, kur niekas netrukdys atidaryti skalbyklės durelių, nesukels problemų norint sukrauti arba išimti skalbinius iš skalbimo mašinos – rekomenduojama rinktis standartinę didelę 85x60x60 cm (aukštis x plotis x gylis) skalbyklę. Pasirinkę tokį prietaisą nesunkiai galėsite skalbti patalynę, rankšluosčius ir pan., nereikės skalbti per kelis kartus.

Dauguma galvoja, kad, jei gyvena vieni, jei neturi vaikų, tai nereikia didelės skalbimo mašinos, tačiau tai netiesa. Geriau iš karto rinktis, žinoma, jei yra pakankamai vietos, didelę skalbyklę nei vėliau, atsiradus tokiam poreikiui, ieškoti didesnės. Tačiau, jei tikrai neturite galimybės namuose pastatyti didelės skalbimo mašinos, galima rinktis mažesnę arba iš viršaus pakraunamą skalbyklę.

Kitas ne mažiau svarbus rodiklis – gręžimo greitis. Itin didelis gręžimo greitis – daugiau kaip 1200 centrifugos apsukų per minutę, užtikrina, kad skalbiniai iš skalbimo mašinos bus išimami beveik sausi, tačiau nesuglamžyti, nes šiuolaikinės skalbimo mašinos turi apsaugą nuo suglamžymo. Didelis gręžimo greitis padeda sutaupyti pingų ir vietos namuose, nes nereikia atskirai pirkti skalbinių džiovyklės. Žinoma, šiandien yra galimybė įsigyti prietaisą du viename – skalbyklę ir džiovyklę kartu, tačiau specialistai atsargiai žiūri į šį derinį.

Toliau seka kiti svarbūs aspektai renkantis skalbyklę – programos, ekonomiškumas, saugumas, tylumas, dizainas ir pan. Taigi, tik visus juos įvertinę, galite būti tikri, kad išsirinkote gerą pagalbininkę buityje – skalbimo mašiną.