Šildymas oras-vanduo – geriausias pasirinkimas!

administratorius/ July 31, 2017/ Buitinė technika/

Kartais galima išgirsti informaciją, kad šildymas oras-vanduo arba oras-oras nėra labai tinkamas Lietuvos klimatui. Tiesa, taip teigia tie, kurie mažai nusimano šioje sferoje, kadangi mūsų šalyje šio tipo šildymo sistemos labai puikiai tinka ir funkcionaliai atlieka darbus.

Juolab, didelis pliusas tai, kad šildymas oras-vanduo leidžia išvengti didelių investicijų norint namuose vasaros metu turėti karšto vandens. Dėl itin plataus sistemų pasirinkimų kiekvienas nesunkiai atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Šildymas oras-vanduo yra labai giriama sistema, kadangi:

  • Ši šilumos išgavimo sistema gali būti įmontuojama į jau egzistuojančias kitas sistemas. Taigi, jeigu ją norite įdiegti jau gana senuose namuose – nereikia pergyventi, kad teks keisti gana daug skirtingų sistemų. Taip tikrai nėra. Ji puikiai gali būti jungiama tiek prie radiatorių, tiek prie pečių.
  • Jeigu Jums rūpi gamta, tokiu atveju turite rinktis šią namų apšildymo bei šilto vandens išgavimo sistemą. Paprasčiausiai, ji rūpinasi gamta, kuri yra kiekvieno iš mūsų namai.
  • Tai gana pigus pasirinkimas. Tiek kalbant apie pačią įrangą, kuri tikrai nekainuoja labai daug pinigų, tiek vertinant ir jos išlaikymą. Žinoma, galima atrasti labai platų pasirinkimą: nuo pigiausių iki labai brangių. Palyginkite galimybes ir pasirinkite teisingai.
  • Ši šildymo sistema labai giriama ir todėl, kad jai nereikia jokios specialios patalpos. Tai reiškia, kad ji labai puikiai tinka net ir nedideliuose namuose, kuriuose nėra rūsio. Juk nereikės laikyti malkų arba granulių, kurioms reikia išties gana nemažai vietos.
  • Kartą investavę į šią įrangą galite visiškai nesukti galvos dėl jos veikimo mechaninimo. Šildymas oras-vanduo yra ilgaamžis pasirinkimas, kuris padės Jums džiaugtis malonia šiluma ir karštu vandeniu be jokių papildomų rūpesčių.
  • Svarbiausia, kad įranga nėra lepi, tad ji ilgai bei sėkmingai Jums tarnaus ir neteks pergyventi dėl jos veikimo mechanizmų. Žinoma, kaip ir kiekviena kita įranga – šiek tiek dėmesio jai skirti reikia, kadangi taip galite užtikrinti, kad neiškils jokių problemų.

Su sistemos problemomis dažniausiai susiduriama tuomet, kai ji nebeapšildo tiek namų, kiek anksčiau. Tuo pačiu siūlome įvertinti ir tai, ar po kiek laiko naudojimo ji vis dar apšildo tokį patį karšto vandens kiekį kaip ir anksčiau. Jeigu matote ryškius pasikeitimus – būtina ieškoti gedimo. Kuo greičiau jis bus atrastas – tuo sutaisyti bus galima pigiau.

Juk gyvenimas gali būti šiltas ir patogus!