Garsiausi fejerverkų festivaliai

Lauryna/ June 7, 2016/ Darbas, Informacija, Organizacijos, Sėkmingo verslo istorijos/

Jau tapo įprasta, jog įvairias asmenines ar mieste vykstančias šventes vainikuoja fejerverkai. Sunku būtų įsivaizduoti masinį renginį, kuris nesibaigtų fejerverkų fiesta. Pirotechnikos gaminiai išties sulaukia itin didelio susidomėjimo visame pasaulyje – tikriausiai tai yra viena iš priežasčių, kodėl buvo pradėti rengti fejerverkų festivaliai, kurių metu galima išvysti išties įspūdingus pasirodymus. Kai susijungia profesionalumas, vaizdas, garsas ir papildomi elementai, sunku išlikti abejingiems, todėl ir lankantis svečiose šalyse, vertėtų pagalvoti apie galimybę sudalyvauti tokiame fejerverkų šou.
Vienas iš didžiausių ir ilgiausiai trunkančių tarptautinių fejerverkų festivalių vyksta Hanoveryje. Vokietijoje esantis miestas pritraukia pirotechnikos profesionalus ir fejerverkų mėgėjus į nepakartojamą renginį, kuris trunka nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio. Atrodo, jog per tokį ilgą laikotarpį festivalio dalyviai turėtų greitai išnaudoti visas sukauptas idėjas, tačiau originalumo užtenka ir finaliniam pasirodymui, kuris pritraukia mases turistų ir miesto gyventojų. Šiuo laikotarpiu lankantis Vokietijoje, tikrai verta apsilankyti Hanoverio mieste ir šį nepakartojamą reginį pamatyti savomis akimis.
Daug dėmesio sulaukia ir Anglijoje, Londone vykstanti fejerverkų šventė, dar kitaip vadinama laužų naktimi. Lapkričio pradžioje prasidedanti ir beveik savaitę trunkanti šventė yra skirta prisiminti istorinei dienai, kuomet nepavyko susprogdinti Parlamento rūmų. Prisimindami šią svarbią dieną, Anglijos gyventojai nepagaili nei laiko, nei investicijų – visuose miesto parkuose aidi fejerverkų šūviai, o neretai prie šio festivalio prisijungia ir kiti miestai.
Nuo 2009 metų ir Lietuvoje galime džiaugtis įspūdingu reginiu šalies sostinėje – čia rudenį taip pat rengiamas fejerverkų festivalis, kuris sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo. Su didžiausiais tarptautiniais festivaliais lygintis dar sunku, tačiau nėra nieko geriau, kai norisi pamatyti žadą atimantį fejerverkų pasirodymą ir dėl tokio vaizdo nereikia keliauti į užsienį.
Mažą fejerverkų festivalį kiekvienas galime surengti ir savo kieme – parduodami fejerverkai gera kaina suteikia galimybę nebrangiai įsigyti kokybiškų pirotechnikos gaminių ir su jais šiek tiek improvizuoti. Laikantis visų saugumo reikalavimų, galima pasiekti išties įspūdingų rezultatų, kurie džiugins ir Jus, ir šventės dalyvius, o kai pritrūks idėjų, padės šios srities profesionalai ir ištraukos iš garsiausių tarptautinių festivalių.