Kurjeriai – ypač reikalingi: skelbiama paieška

administratorius/ June 5, 2017/ Darbas/

Verslas internete klesti ir net labai sparčiai auga: žmonės vis dažniau perka internetu, drąsiau perparduoda nereikalingus daiktus, ryžtasi prekiauti savo rankų darbo produkcija, dažnai artimieji daiktus siunčia vieni kitiems per kurjerius. Kurjeris – ypač patogus, greitas ir saugus siuntų pristatymo būdas, tačiau būtent dėl to kurjeriai pradeda nebesusidoroti su darbo krūviu, dėl ko labiausiai nepatenkinti yra siuntų laukiantys žmonės.

Siuntų pristatymo tarnyba „Venipak“ pasiūlė sprendimą – visiems tapti kurjeriais ir papildomai užsidirbti. Norintys papildomai užsidirbti laisvu laiku išvežiojant smulkias siuntas turi būti sulaukę 21 metų amžiaus, turėti automobilį ir išmanųjį telefoną – ir viskas.

Jūs pats nustatote siuntų kiekį, kurį galite išvežioti, ir laiką, kurį galite tam skirti, o sistema paskiria jums siuntas, kurias galite pasiimti iš „Venipak“ siuntų terminalo arba jas jums pristatome į jums patogią vietą.

Tokia galimybė papildomai užsidirbti ir palengvinti nuolatiniams kurjeriams darbą yra patogi, nes siuntos parenkamos jums patogiame maršrute, rajone, jei nepageidaujate kitaip. Todėl tiesiog važiuodami iš nuolatinio darbo namo, galite pakeliui pristatyti keletą siuntų. Realiai tai nesijaučia, tačiau naudą turite ir jūs, ir klientas.

Toks pasiūlymas – naujovė Lietuvoje, todėl šiuo metu vyksta intensyvūs bandymai ir, jei paslauga pasiteisins, o dabar šia programa susidomėjo daugiau nei 200 Lietuvos gyventojų, manoma, kad visi, atitinkantys reikalavimus, gaus papildomo darbo. Tikimasi, kad tai sumažins laiko sąnaudas nepakenkiant paslaugų kokybei.

Taigi dėl sparčiai augančio internetinio verslo auga kurjerių poreikis, todėl siuntų pristatymo tarnyba „Venipak“ – pirmoji pasiūliusi alternatyvą, sumažinsiančią laiko sąnaudas nepakenkiant paslaugų kokybei, taip pat suteiksiančią galimybę papildomai užsidirbti.