E draudimas

administratorius/ September 19, 2014/ Draudimas/

Šiais laikais, kai laiko stygius tampa vis opesne problema, kasdienius reikalus stengiamės išspręsti greitai ir be didesnių pastangų. Kiekviena minutė yra auksto vertės, dėl to įvairias prekes ir paslaugas, jei tik yra galimybė, užsisakome internetu.
Draudimo rinka – ne išimtis. E-draudimas populiarus jau ir Lietuvoje (beje, šiais laikais „E“ raidele jau žymime ne tik įvairius maisto priedus, kuriuos liaudis vadina „nuodais“, bet ir prekes, paslaugas ir apskritai įvairius daiktus, kurie susiję su internetu ar kitomis naujomis technologijomis).
Turbūt kyla klausimas, kuo tas e-draudimas toks stebuklingas? O gi viskas labai paprasta. Užsisakant paslaugą internetu – draudimo įmonė patiria mažiau kaštų, tad ir paslaugos kaina paprastai būna klientui gerokai palankesnė (galima sutaupyti net 10-25 % nuo draudimo sumos).
E draudimas ypač pasitarnauja kaimų bei atokesnių vietovių gyventojams, kadangi užsisakę draudimo paslaugas internetu – jie neprivalo važiuoti į miestą, kur yra įsikūrusios draudimo įmonės.
Draudimas internetu taip pat patogus tuo, kad galima greitai paskaičiuoti įvairių draudimo rūšių kainą, be to – galima palyginti įvairių bendrovių siūlomas kainas ir sąlygas bei išsirinkti priimtiniausią variantą.
Patekus į e-draudimo kainų skaičiuoklę – reikia išsirinkti draudimo rūšį ir suvesti reikiamus duomenis, kurie ir yra galutinės kainos kriterijai. Tuomet vos keliais klaviatūros spustelėjimais galima užsisakyti norimą draudimo paslaugą ir apmokėti per internetinę bankininkystę. Draudimo dokumentus draudėjas gauna taip pat internetu – elektroniniu paštu. Jeigu klientui kyla neaiškumų –
visuomet galima pasiskambinti nurodytais kontaktais ir į iškilusius klausimus bus atsakyta.