Draudimas internetu – jo pliusai ir minusai

administratorius/ March 30, 2015/ Draudimas, El. komercija, Finansai, Informacija/

Laikai kuriais mes gyvename yra geriausi. Gal kai kurie nesutiks, tačiau tikrai bus ir tokių realistiškai optimistiškų žmonių, kurie pritars. Daug išradimų, atradimų, inovacijų ir patobulinimų, vieną iš jų naudojame kasdien – tai elektroninė komercija, kuri leidžia teikti ir įsigyti paslaugas bei parduoti ir pirkti prekes nuotoliniu būdu, naudojantis informacinėmis technologijomis ir jų priemonėmis. Viena iš elektroninės komercijos dėka atsiradusių gėrybių – draudimas internetu (https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu). Tai ta pati draudimo paslauga, kurią paprastai galime įsigyti prekybos centruose ar draudimų biuruose, tik draudimas internetu gali būti įsigyjamas, kad ir namuose, bibliotekoje ar automobilyje, pakeliui iš taško A į tašką B. Pažvelkime, kokius gi pliusus ir minusus turi elektroninės komercijos realizuotas procesas – draudimas internetu.

Žmonės, gyvenantys skubančio ir lekiančio miesto ritmu, įvairiose situacijose dažnai teisinasi, jog „neturi laiko“. Taigi, vienas didžiausių ir akivaizdžiausių pliusų, kuriais gali pasigirti draudimas internetu, yra galimybė sutaupyti laiko. Nereikės gaišti laiko automobilių spūstyse ar prekybos centrų eilėse. Tačiau čia galima susidurti su vienu draudimo internetu minusu. Draudimas internetu gali būti greitas ir paprastas procesas klientui, kuris žino ko nori, tačiau tie, kurie draudžiasi pirmą kartą, gali norėti akis į akį pasikalbėti su draudimo, finansų konsultantu bei išsiaiškinti jam rūpimus klausimus. Tokiu atveju, potencialus klientas prioritetą teiks ne laiko sutaupymui, o gyvam pokalbiui. Yra ir tokių, žmonių, kurie informaciją geriau priima ir supranta kai mato priešais akis ir gali ją peržvelgti pakartotinai, tokie žmonės, matyt, taip pat rinksis draudimą internetu. Draudimo įmonės taip pat stengiasi taupyti kliento laiką, tam, kad nereiktų laukti gyvose eilėse, klientai įvairiais būdais skatinami naudotis elektroninės komercijos paslaugomis: kartais besidraudžiantiems internetu skelbiamos akcijos, taikomos nuolaidos, dovanojami prizai ar papildomos paslaugos.

Taigi, elektroninė komercija suteikė mums draudimą internetu, kuris turi savo pliusų ir minusų. Nors gerai pagalvojus, ką vieną žmogus laikytų minusu, kitam gali būti pliusas, juk mes visi skirtingi. Todėl, gerai, kad turime galimybę rinktis, kaip mums patogiau įsigyti vienokias ar kitokias paslaugas.