Draudimo skaičiuoklė – kokia informacija jai reikalinga

administratorius/ March 30, 2015/ Draudimas, El. komercija, Finansai, Informacija/

Internetas, elektroninė komercija, prekių pristatymas į namus ir kiti nauji dalykai, kuriuos juokais būtų galima pavadinti „tinginių išradimais“. Visi šie dalykai palengvina mūsų gyvenimą. Anglai turi posakį „work smart, not hard“, kuris reiškia „dirbk gudriai, o ne sunkiai“. Šis principas verčia pasaulį ir technologijas tobulėti. Viena iš tokių patogių naujovių – kainų skaičiuoklė. Internete galima rasti įvairias valiutų kursų ir kainų skaičiuokles. Tačiau šį kartą plačiau aptarsime draudimo skaičiuoklę, kuri gali padėti jums sutaupyti ne mažai laiko.

Tai kokia gi informacija reikalinga norint pasinaudoti internetine draudimo skaičiuokle (-> https://draudimas.ld.lt/draudimas-internetu)? Reikalinga informacija priklauso nuo pageidaujamos draudimo rūšies. Privalomojo draudimo skaičiuoklei reikia pateikti tik savo asmens arba įmonės (juridinio asmens) kodą ir draudžiamos transporto priemonės valstybinį numerį. Kelionės draudimo skaičiuoklėje reikia įvesti detalesnę informaciją: nurodyti žemyną į kurį vyksite, kelionės tipą (studijos, turizmas, verslas, fizinis darbas, sportas), kelionės laikotarpį bei keliautojų skaičių ir jų amžių. KASKO draudimo skaičiuoklėje reikia pateikti informaciją apie automobilį ir jo savininką. Savininkas pateikia apie save pagrindinę informaciją: vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, e. pašto adresą ir vairuotojo pažymėjimo išdavimo datą. Pildydamas informaciją apie automobilį parašo jo modelį, markę, valstybinį numerį, kėbulo tipą ir durų skaičių. Būsto draudimo skaičiuoklei reikalinga beveik ta pati asmeninė informacija kaip ir KASKO draudimo skaičiuoklėje, tik nereikia įvesti gimimo ir vairuotojo pažymėjimo išdavimo datų. Žinoma reikalinga ir informacija apie draudžiamą būstą: nurodomas būsto tipas (butas, garažas, kotedžas, nuosavas namas, sodo namas, ūkinis pastatas ar kita), įvardinamas būsto konstrukcijos tipas (mūras, stambiaplokštis, medis, rąstai ar kita), pastatymo metai ir bendras draudžiamo būsto plotas. Ir galiausiai asmens draudimo skaičiuoklėje reikia pateikti pagrindinę ir kontaktinę savo informaciją bei nurodyti darbo pobūdį. Taip pat reikia atsakyti į vieną papildomą atvirą klausimą: ar užsiimate profesionaliu ar ekstremaliu sportu?

Štai susipažinote su internetinių draudimo skaičiuoklių formų klausimais. Užpildyti tokią formą neprireiktų nė 3 minučių, taigi be didelio vargo galima gauti palankiausią pasiūlymą ir apsvarstyti galimybę pasirūpinti savo ir savo aplinkos saugumu. Juk kai jaučiamės saugūs, tuomet taip ramu ir gera gyventi.