Ne gyvybės draudimas

administratorius/ March 9, 2015/ Draudimas, Finansai, Informacija/

Egzistuoja daug draudimo rūšių. Dažnai draudimo įmonių klientai atėję pas draudimo konsultantą išsiaiškina, jog jiems būtų daug naudingesnis ir palankesnis visai kitas draudimo pasiūlymas nei jie įsivaizdavo. Draudimo paslaugas teikiančios įmonės turėtų pasirūpinti, kad jų konsultantai pasižymėtų ypatinga kantrybe ir gebėtų savo mintis dėstyti aiškiai, nuosekliai ir suprantamai eiliniams žmonėms. Kartais specialistai pasimiršta ir pasakodami klientams apie teikiamas draudimo paslaugas ima naudoti ne visiems suprantamus draudimo terminus, kurių reiktų vengti arba juos panaudojus nedelsiant paaiškinti juos paprasčiau, apie ką yra kalbama.

Vienas iš ne retai pasitaikančių nesusipratimų yra susijęs su žinių trūkumu apie draudimo rūšis. Vieni žmonės bendrai žino pagrindinius draudimo šakų bruožus, kiti prieš kreipdamiesi į draudimo įmones prieš tai atlieka „namų darbus“ ir internete pasidomi kas yra siūloma ir kokie žmonių atsiliepimai apie vieną ar kitą draudimo pasiūlymą, o treti – tiesiog kreipiasi į draudimo įmones iš anksto nesidomėję ir tiesiog pasitikėdami draudimo konsultantais bei tikėdamiesi, kad jie kantriai atliks savo darbą ir visą savo dėmesį skirs būtent jiems.

Konkretus pavyzdys: paprastai yra painiojamas gyvybės, asmens, sveikatos ir ne gyvybės draudimas. Draudimas yra skirstomas į dvi šakas: ne gyvybės draudimas ir gyvybės draudimas. Abi šios šakos apima kitas draudimo rūšis. Sveikatos draudimas yra priskiriamas ne gyvybės draudimui ir jis dar gali būti vadinamas asmens draudimu.

Taigi, draudimas, kaip paslauga reikalauja tam tikrų žinių, kurias turi draudimo konsultantai ir jei jie tinkamai atlieka savo darbą, klientai lieka patenkinti, nes puikiai supranta už kokias paslaugas moka ir kaip jų finansų investicijos juos apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų.