Gautinų sumų draudimas ir jo nauda

administratorius/ May 31, 2019/ Draudimas, Finansai/

Dažnas smulkus ir vidutinis verslas susiduria su finansinių srautų užtikrinimo bėdomis. Taip atsitinka dėl didelės konkurencijos ir ilgų apmokėjimo terminų, kurie neretai yra vykdomi tik paskutiniosiomis dienomis. Pasitaiko ir tokių klientų kurie nevykdo savo įsipareigojimų ir išrašytų sąskaitų visai neapmoka. Dėl sutrikusio pastovaus finansų srauto smulkūs ir vidutiniai verslai patiria didelius nuostolius ir klimpsta į skolas.

Tam, kad taip neatsitiktų būtina turėti gautinų sumų draudimą. Trumpai paaiškinsime faktus kuriuos būtina žinoti apie gautinų sumų draudimą ir jo naudą. Visų pirma tai yra papildoma paslauga taikoma išskirtinai smulkiam ir vidutiniam verslui. Šis draudimas padeda užtikrinti reikalingus finansinius srautus ir sumažinti verslo riziką. Taip pat jis padeda tęsti veiklą ir verslo plėtrą net jei nėra gaunamos suplanuotos pajamos. Taigi gautinų sumų draudimas, nustato ir įvertina galimas rizikas bei kompensuoja patirtus nuostolius kai klientai nevykdo įsipareigojimų.

Daugiau sužinoti apie gautinų siuntų draudimą galite sekdami šią nuorodą https://www.smefinance.lt/gautinu-sumu-draudimas/

SME Finance gautinų sumų draudimas

SME Finance yra vienintelė nebankinių sąskaitų finansavimo bendrovė Lietuvoje siūlanti gautinų sumų draudimą. Dar 2016 metais SME Finance įtvirtino bendradarbiavimą su tarptautine verslo rizikos valdymo bendrove „Coface“ pasirašydami sutartį. Ši sutartis įgalina smulkias ir vidutines įmones iki minimalaus lygio sumažinti riziką atsirandančia dėl pirkėjų kurie laiku neatsiskaito už jiems suteiktas prekes ar paslaugas. Svarbu žinoti ir tai, kad gautinų sumų draudimas leidžia finansuoti ne tik Lietuvoje pirkėjams išrašytas sąskaitas, bet ir užsienio šalyse.

Verslas nepaliaujamai ieško lanksčių ir prieinamų sąlygų, o būtent to bankuose negausi. Todėl „SME Finance“ yra kaip gelbėjimosi ratas, kuris leidžia į nemokius pirkėjus pažvelgti iš kitos pusės. Juolab, kad bendrovė leidžia apdrausti net ir atskirus sandorius bei klientus.