You are currently viewing Ekspertai pataria sėdimą darbą dirbantiems žmonės: kaip išsirinkti pasipriešinimo juostas efektyviam sportui?

Ekspertai pataria sėdimą darbą dirbantiems žmonės: kaip išsirinkti pasipriešinimo juostas efektyviam sportui?

Dirbantys sėdimą darbą neretai ima skųstis nugaros skausmais. To priežastis yra labai paprasta – skausmus dažniausiai lemia fizinio aktyvumo trūkumas. Nors gana dažnai teisinamasi, kad sportui paprasčiausiai nepavyksta atrasti pakankamai laiko, tačiau mankšta namuose taip pat gali būti labai efektyvi, ir tam gali visiškai pakakti vos 20-30 minučių per dieną. Mankšta su pasipriešinimo gumomis gali būti viena efektyviausių: netrukus išvardinsime pagrindinius tokios mankštos privalumus ir patarsime, kaip išsirinkti inventorių efektyviam sportui.

Kodėl verta išbandyti treniruotes su pasipriešinimo juostomis?

Tokia mankšta turi tikrai nemažai privalumų:

  • Reguliarios treniruotės sustiprins raumenis ir sumažins nugaros skausmus;
  • Jums bus paprasčiau koncentruoti dėmesį;
  • Patobulinsite savo kūno linijas;
  • Pasipriešinimo juostos yra labai kompaktiškos, todėl galėsite mankštintis ne tik namuose, bet ir lauke;
  • Naudodami elastines juostas galėsite atlikti daugybę skirtingų pratimų;
  • Lengviau įveiksite stresą.

Kaip išsirinkti pasipriešinimo juostas?

  • Juostų ilgis ir forma: pirmiausia vertėtų nuspręsti, kokias raumenų grupes norėsite treniruoti, ir tai jums padės paprasčiau išsirinkti tinkamo ilgio elastines juostas. Taip pat galite rinktis juostas su kilpomis, kurios gali padėti paprasčiau atlikti tam tikrus pratimus;
  • Pasipriešinimo lygis: elastinės juostos gali būti labai įvairių spalvų, kurios įprastai nurodo, koks yra pasipriešinimo lygis. Pradedantiesiems labiausiai tinka šviesių spalvų (pavyzdžiui, geltonos) pasipriešinimo juostos, o vėliau galima rinktis žalias ar mėlynas juostas, kurių pasipriešinimo lygis bus didesnis. Elastinės juostos gana dažnai parduodamos rinkiniais, kuriuose yra įvairaus pasipriešinimo lygio gumų.

Sportuok.lt internetinėje parduotuvėje rasite labai įvairių pasipriešinimo juostų, kurias galėsite pritaikyti savo treniruotėms. Čia siūloma įvairių gamintojų sporto įranga, kuri džiugina ne tik aukšta kokybe, bet taip pat ir prieinama kaina. Užsukite pasidairyti, ir tikrai išsirinksite patį tinkamiausią sporto inventorių!