Nėščiųjų fotosesijos pradžiamokslis tėveliams

administratorius/ September 17, 2014/ El. komercija/

Yra sakoma, kad besilaukiančios moterys yra gražiausios, jų akys spindi ir skleidžia ramybę ir šilumą, tad kodėl neužfiksavus to nuotraukose. Deja moterys dažnai taip nesijaučia, nenori atidengti suapvalėjusių formų. Jas drąsina artimieji, draugai, tačiau apsisprendusios moters nuomonės taip lengvai nepakeisi. Kad moterys jaustųsi užtikrintos dėl nėščiųjų fotosesijos, yra keletas būdų, kaip tinkamai pasiruošti ir atsipalaiduoti.

  • Visų pirma, itin svarbu išsirinkti tinkamą momentą gražioms nuotraukoms. Žinoma, tokiose fotografijose pilvukas yra svarbiausias, todėl verta palaukti, kol jis taps didelis, tačiau ne toks didelis, kad būtų sunku judėti ir papozuoti. Vienas iš tinkamiausių terminų yra apie 30 savaitę, kai nėštumas ryškus, tačiau neapsunkinantis motinos.
  • Ne mažiau svarbu, kur fotosesija atliekama, nes netvarkingas kambarys ar vonios kambarys gali tiesiog sužlugdyti nuotrauką. Kuo mažiau dėmesį atkreipiančių daiktų namų aplinkoje, tuo geriau. Žinoma, išskirtinės nuotraukos pavyktų kokiame nors romantiškame gamtos fone – prie jūros ar didelio medžio paunksmėje.
  • Jei planuojate dalyvauti profesionalioje fotosesijoje su fotografu – puiku, tačiau, jei šio darbo imasi ne itin įgudęs žmogus, pasistenkite nenaudoti blykstės. Geriau rinkitės nuotraukoms natūralų apšvietimą. Labiausiai tam tinkamas metas yra ankstus rytas arba kelios valandos prieš saulėlydį.
  • Galiausiai, rinkitės švelnių spalvų, ne įmantrių raštų, klasikinių formų drabužius. Nėštumo metu labiausiai tinka natūrali išvaizda, be to, šiomis nuotraukomis norėsite džiaugtis ir po daugelio metų, todėl itin stilingi drabužiai gali blaškyti, kelti juoką ar net erzinti praėjus tam tikram laiko tarpui.

Kad kartais moteris sunku įkalbėti tokioms nuotraukom patyrė ir Justinas Silvesteris, kuris pasiūlė tai žmonai, tačiau jai atsisakius, vyras nusprendė nėščiosios fotosesiją atlikti… pats! Jis pasidomėjo populiariausiomis besilaukiančių moterų pozomis, susitarė su fotografe ir beliko tik papūsti ir taip jau ne patį plokščiausią pilvą. Fotografijos išėjo labai žaismingos, keliančios ne tik šypseną, bet ir juoką, o ponas mamytė (Mr. Mum) susilaukė didžiulio žiniasklaidos dėmesio ir buvo pakviestas reklamuoti net kelis skirtingus produktus. Taigi projekto sėkmė pasirodė tiesiog neįtikėtina: ne tik nėščiosios, bet ir jų vyrai yra gražūs!