Elektroninė komercija teigia, kad kačių maistas pigiau kainuoja būtent internete – ar tai yra mitas?

administratorius/ November 23, 2016/ El. komercija/

Jeigu domitės šiuolaikinėmis naujovėmis, o ypač internetinėmis rinkomis, tikriausiai, kad žinote, jog daugelis yra linkę manyti, kad įvairiausi pasiūlymai, kurie yra pateikiami internete, dažniausiai kainuoja pigiau, nei kitur. Būtent šias mintis jie yra linkę pabrėžti tuo pagrindu, kad pasiūla verslininkams, kuriant viską internetu, gali būti pateikiama ir menkesniais antkainiais, siekiant įgyti identišką naudą, lyginant su produkcijomis, siūlomomis realiuose filialuose. Teigiant dar kitais žodžiais, norėtume paprasčiausiai pastebėti tai, kad elektroninės parduotuvės išlaikymas pareikalauja pastebimai mažiau finansinių išteklių, mat nereikia nei nuomotis patalpų, nei samdytis darbuotojų, kurie visuomet viską prižiūrėtų, nei domėtis dėl papildomų apsaugos sąlygų ir panašiai – tad žvelgiant iš vienos pusės, situacija tikrai, kad gali būti visiškai teisinga.

Vis dėlto, siekdami suteikti tikslinės naudos, bei norėdami išsiaiškinti, kaip gi yra iš tikrųjų, pabandysime pasigilinti paslaugos kačių maistas pigiau atžvilgiu. Teigiant kitais žodžiais, kaip ir buvo galima suprasti iš šiandienos straipsnio įvado, lyginsime parduotuves, kurios individualią veiklą vykdo internete, su tomis, kurioms pakanka realių filialų. Pabandysime suprasti, kodėl gi atitinkamos kompanijos vykdo vienos koncepcijos, kitos – kitos, politiką ir kokią gi tikslinę naudą galėtų patirti vartotojai, kalbant iš minėtos paslaugos – kačių maistas pigiau – perspektyvos. Taigi, kaip ir nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos turiniu sugebėsime sukurti naudingos informacijos, kuria galėtų pasinaudoti kiekvienas skaitytojas, o be viso to, suteiktų sau privalumų ir realioje praktikoje.

Taigi, analizuojant jau pateiktas mintis, būtų galima atlikti prielaidą, kad kačių maistas pigiau kainuoja būtent elektroninėse parduotuvėse. Tačiau ar tikrai taip yra iš tiesų? Turime omenyje tai, kad didžioji dauguma bendrovių iki šiol, kurios naudodavo vien tik elektroninę komerciją, dažniausiai būdavo naujos, niekam nežinomos įmonės. Suvokiant tai, kaip ir būtų galima kuo drąsiausiai teigti, kad kai kuriais atvejais tokios paslaugos išlygos yra suvokiamos, mat kainos tokiu pagrindu tampa konkurenciniu veiksniu, leidžiančiu išsiskirti. Visais kitais atvejais, norėtume pastebėti, kad kokybės, ar kitų panašių niuansų aspektu, bendrosios sąlygos nekinta. Kitaip tariant, realiai, jeigu jums yra patogiau pirkti internete, dėl atliktų sprendimų gailėtis nereikės, mat paslaugos kainuos mažiau, o naudą patirsite didesnę – tik tiek, kad teks laukti. Taigi, kaip ir būtų galima atlikti išvadą, kad anksčiau pateiktos mintys tikrai, kad pagrindžia idėją, kad pasiūlymai internete – pigesni. Pasinaudokite tuo.