Šiltnamio pirkimas internetu. Niuansai, kuriuos turite įvertinti

Lina/ June 28, 2019/ El. komercija, Reklama/

Kai už lango pradeda kaitriai šviesti saulė – daugelis mūsų pradeda galvoti apie augalų auginimą. Žmonėms tai ne tik puikus būdas užsiauginti ekologiško maisto, tačiau tuo pačiu ir pasinerti į augalų auginimo malonumus, kurie gali būti išties labai atlaiduojantys.

Pats paprasčiausias būdas užsiauginti daržoves – šiltnamiai. Paprasčiausiai juose dėl gerų sąlygų auga beveik bet kas, tad pradedančiajam tai yra puikus pasirinkimas. O šiltnamių išpardavimas, kuris šiuo metu yra vykdomas, suteikia galimybę įsigyti tobulą mikroklimatą kuriančią aplinką ypač pigiai.

Kadangi šiltnamių išpardavimas dažniausiai pamatomas elektroninėse prekybos vietos – nurodysime Jums kelis svarbius niuansu, kurie pirkimą internetu padarys kur kas paprastesniu ir greitesniu.

 1. Šiltnamiai išpardavimas suteikia galimybę įsigyti reikalingą prekę internetu, tačiau norėdami jaustis ramūs, kad gausite gerą produkciją – turėtumėte skaityti kitų žmonių paliktus komentarus. Jie padės susidaryti nuomonę apie produkciją, kurios galima tikėtis.
 2. Lygiai taip reikalingos ir garantijos, kurios dažniausiai paskatina labiau pasitikėti pardavėjais. Paprasčiausiai netikusias prekes galima paprasčiausiai grąžinti.
 3. Šiltnamių išparduotuvė nebūtinai prekiauja prekėmis su brokais, tačiau daugeliu atveju labai naudinga pasidomėti, ar nėra kažkokių korekcijų, kurioms gali tekti skirti papildomai pinigų. Juk tai šiltnamiai parduodami pigiau – verta susižinoti kodėl.
 4. Perkant internetu produkcija yra pristatoma iki pat Jūsų namų durų nepriklausomai nuo to, gyvenate Vilniuje, ar Kaune. Tačiau visada labai naudinga susižinoti, per kiek laiko ir kokiu pobūdžiu prekė bus pristatyta. Tokiu atveju planavimas bus kur kas paprastesnis ir konkretesnis.
 5. Pirkdami būtinai susižinokite matmenis, kadangi iš paveiksliuko gali būti sunku nuspręsti, koks šiltnamis yra parduodamas. Šiuo metu dažniausiai pasirenkami yra standartinių dydžių:
 • Šiltnamiai 3×6
 • Šiltnamiai 2×3
 • Šiltnamiai 3×4
 • Šiltnamiai 2×4
 1. Šiltnamiai kainos prasme gali labai varijuoti, tad verta internete palyginti kuo daugiau variantų, kol rasite tą, kuris Jums labiausiai tinka bei patinka.
 2. Modernus šiltnamis gali turėti daugiau papildomų funkcijų, tad siūlome jomis pasidomėti, kad jaustumėtės ramus radęs geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį variantą.
 3. Nestandartinai, kaip ir įprasti šiltnamiai dažniausiai parduodami su garantijomis, tad verta pasidomėti – kokios jos yra ir kaip bus tvarkomos, jeigu iškils kokių nors problemų.

Geri šiltnamiai padės Jums užauginti net ir pačias sudėtingiausias daržoves, kurios bus ekologiškos ir tikrai labai skanios. Siūlome išbandyti daržininkystę ir galbūt tai taps Jūsų nauja aistra.