Kaip pradėti elektroninę prekybą manikiūro priemonėmis?

administratorius/ December 20, 2019/ El. komercija/

Norint pradėti elektroninę prekybą  manikiūro priemonėmis reikia:

  • Pasidomėti prekių ir paslaugų paklausa internete ar pasikonsultuoti su ekspertu;
  • Atsidaryti ar įsigyti verslo vykdymo teisinę formą;
  • Įsigyti ar išsinuomoti parduotuvę;
  • Pasirūpinti elektroninės parduotuvės populiarinimu internete;
  • Optmatizuoti esamus rezultatus, procesus ir planuoti tolimesnę veklą;

Internetu rasite profesionalius ir kokybiškus įrankius, nepriekaištingus manikiūrui atlikti: įrankis odelėms  atstūmti, giljotina nagams, manikiūro mentelė, šepetėlis manikiūrui, įrankis nagų dailei, teptukas akrilui ir  kiti profesionalūs manikiūro įrankiai. Tokie kokybiški įrankiai padės atlikti greitą ir  profesionalų manikiūrą bei įgyvendinti savo norus.

Koks grožio salono pranašumas?

Grožio salono pranašumas yra tas, kad paslaugos teikiamos vienoje įstaigoje. Grožio salonas siūlo visą spektrą paslaugų: ne tik manikiūrą, pedikiūrą, bet ir kirpyklą, SPA procedūras, soliariumą ir daugiau, tai patogu klientui, kol jis laukia eilės dažymui, kirpimui gali atlikti manikiūrą.

Koks pagrindinis gelinio lako ir paprasto lako skirtumas?

Pagrindinis gelinio ir paprasto lako skirtumas yra tas, kad gelinis nagų lakas stingsta  specialioje šviesoje, greitai džiūsta, o ant nagų išsilaiko net 2-3 savaites. Būtent ši gelinio lako savybė lemia jo populiarumą ir platų pripažinimą tarp moterų. Gelinis lakavimas- tai galmybė keletą savaičių nesukti galvos dėl manikiūro ir džiaugtis tvarkingais nagučiais. Be to tai puiki alternatyva toms, kurios negali pasigirti tvirtais nagais, tačiau nori turėti šiek tiek ilgesnius nagus, nes gelinis lakas sutvirtina nago plokštelę, o tai savo ruožtu, leidžia užsiauginti norimo ilgio nagus bei suformuoti norimą nago formą.

Ar reikia daryti pertraukas tarp gelinių lakavimų?

Manoma, kad tarp  gelinių lakavimų būtina daryti pauzes ir leisti nagams pailsėti. Toks įsitikinimas klaidingas. Ilgalaikis lakavimas  nealina nago, o pasižymi apsauginiu poveikiu: nagas apsaugomas nuo pažeidimų, žalingo aplinkos poveikio, buityje naudojamų cheminių medžiagų. Problemų dėl gelinio lakavimo gali kilti, jei nagai trupa ir sluoksniuojasi. Tokiais atvejais nepriekaištingo nagų efekto nepavyks išgauti labai ilgai ir teks, šiek tiek dažniau apsilankyti pas manikiūro specialistą.