Kilimų spalvos, dydžiai ir kainos

Lina/ March 29, 2021/ El. komercija/

Kilimus galima rinktis iš įvairių spalvų. Galite rinktis bet ką – nuo neutralių rudų ar nuogų atspalvių iki sodrių spalvų bei raštų. Spalvos pasirinkimas yra beribis!

Populiariausios spalvos miegamajame:

  1. Populiariausia kiliminė spalva yra smėlio spalvos.
  2. Antra pagal populiarumą kilimo spalva yra pilka spalva.
  3. Trečia pagal populiarumą yra ruda.

Patarimai renkantis spalvą

Pasirinkite spalvą, kuri gerai tinka prie kitų kambario daiktų. Tai apima baldus, sienų spalvą ir pan. Įsitikinkite, kad kilimas gerai įsilieja į kambarį. Įsitikinkite, kad kilimas, kurį pasirinksite akivaizdžiai neparodys visų atsiradusių dėmių. Todėl tamsesnės spalvos pasirinkimas visada bus praktiškiausias. 

Kilimai gali turėti įvairiausius raštus. Tai apima spalvas, kurios, be kita ko, sukuria gėlių ar simetrišką linijų dizainą. Visada galite paklausti savo kilimo gamintojo, kuris dizainas jums būtų tinkamiausias pagal jūsų poreikius.

Atkreipkite dėmesė, ar saulės spinduliai nepatenka į jūsų kambarį. Nesirinkite jokių per daug unikalių ir tamsių spalvų vietoje, kur yra daug saulės spindulių, kitaip kilimas gali išblukti.

Dydžiai

Kilimo dydis bus matuojamas pagal jūsų kambario dydį. Turėsite matuoti savo kilimą atsižvelgdami į tokius veiksnius, kaip ilgas ir platus jūsų kambarys ir kiek trumpinimų reikia padaryti, kad jūsų grindų paviršius būtų tinkamai sutvarkytas. Visada galite dirbti su profesionalia kilimų klojimo komanda. Nepamirškite būti atsargūs rinkadiemies kilimo dydį, kad nepanaudotumėte daugiau kilimo nei reikia. Taip pat patartina nepalikti per daug tuščių vietų kambaryje.

Kainos

Kiliminės dangos kaina priklausys nuo to, kiek kilimo jums reikia ir kokia kokybė jus domina. Turėsite atsižvelgti į tam tikrus dalykus prieš galėdami pilnai įvertinti kokią piniginę sumą teks išleisti. Kokybiškesnė prekė visada kainuoja daugiau. Tačiau, tai gali būti labai gera investicija. Ant kilimo vaikščiojama yra kiekvieną dieną, tad kuo jis patvaresnis tuo ilgiau jis jums tarnaus. Jei norite įsigyti išskirtinio dizaino kilimą, tai kaina bus aukštesnė nei įprasta. Tačiau, jeigu jums yra labai svarbus kambario stilius, tai neturėtumėte taupyti.