Vartojimo paskola jūsų būsto remontui

administratorius/ September 15, 2015/ Finansai/

Vartojimo paskola jūsų būsto remontui gali leisti lengvai ir nesunkiai atsišviežinti buitį ir suteikti savo gyvenimui kokybės ilgai nelaukus ir nedėjus cento prie cento. Tai puiki galimybė gauti tai, ką uždirbsite ateityje. Gal ir skamba paradoksaliai, tačiau šiuo principu yra paremtas vartojimo paskolų gavimas.

Suprantate, kad tai nėra milžiniškas įsipareigojimas, užkrausiantis jums ant sprando ilgalaikius įsipareigojimus, tad nėra toks gąsdinantis ir neraminantis. Jūs juk esate dirbantis, perspektyvus specialistas, o išdalinus dviem žmonėms (jūsų žmona juk taip pat patikima ir perspektyvi) vartojimo paskola ir mėnesinė vartojimo paskolos įmoka neatrodo tokia didelė.

O kiek daug jūs gaunate! Juk buto remontui (tokiam, kokio norite dabar) jūs turėtumėte taupyti ištisus dešimt metų, kai tuomet to prabangiai įrengto buto jums net nereikės. Gal net ir su žmona jau būsite išsiskyrę…

Juokas pro ašaras. Noras turėti tai, kas yra neįmanoma yra užkoduotas mūsų pasąmonėje ir nuo to niekur nepabėgsime. Juk žmonija palaipsniui užkariavo didesnius ir didesnius plotus ne šiaip iš idėjos.

Kiekvienas gali susirasti tiek teigiamų, tiek neigiamų vartojimo paskolos savybių, tačiau (kaip pasakytų pozityvaus požiūrio šalininkų) juk visas vakarų pasaulis jau seniausiai sėdi ant vartojimo paskolų ir vargo nemato. Tačiau prieš pradedant linksėti reikėtų suprasti faktą, kad tokiose šalyse kaip Kanada, JAV ir t.t. vartojimo ekonomika yra išvystyta. Tiksliau sakant, visa tų šalių ekonomika yra pagrįsta vartojimu. Tad derėtų atsakingai įvertinti savo galimybes, suprasti kokios yra grėsmės ir tik tada žengti, kad ir iš pirmo žvilgsnio nedidelį finansinių įsipareigojimų žingsnį – imti vartojimo paskolą būsto remontui.