Kliūčių iki kredito – mažai kaip niekad

Gintare/ March 8, 2016/ Finansai/

Papildomų pinigų poreikis gali užklupti labai netikėtai. Tiems, kurie neturi reikiamo dydžio santaupų ir vertina greitį, sms paskola yra tobulas sprendimas. Tačiau toks skolinimosi būdas turi ir daugiau svarių privalumų. Dėl šios priežasties pastaruoju metu tai yra viena populiariausių finansinių paslaugų. Abejojantiems dėl pasirinkimo verta pasidomėti ne tik specifiniais privalumais, bet ir kredito suteikimo sąlygomis. Jų paprastumas išsklaidys visas abejones.

Trumpoji žinutė – priemonė dievinantiems laisvę

Praėjusio amžiaus pabaigoje žmonija atvėrė duris į naują, virtualią erdvę. Pamažu čia persikėlė pačių įvairiausių paslaugų teikėjai. Atrodė, kas gali būti geriau: tereikia interneto prieigos, ir viskas bus tarsi ranka pasiekiama. Tačiau internetu ir šiandien gali naudotis ne visi. Mobilusis ryšys – visai kitas dalykas. Juk mobiliuoju telefonu naudojasi beveik visi, pradedant darželinukais, baigiant senjorais. Tad skolinimasis išsiunčiant žinutę yra neabejotinai geriausias būdas tiems, kas vertina patogumą ir laisvę.

Vienas maloniausių privalumų yra tai, kad paprastai sms paskola pirma nemokama. Tai reiškia, kad pasibaigus pinigų grąžinimo terminui reikia sumokėti tik pasiskolintą sumą. Kitaip tariant, kreditui netaikomos jokios palūkanų normos. Toks privalumas tikrai vertas dėmesio. Pasinaudojus tokia galimybe stabilizuoti asmeninę finansinę situaciją yra gerokai lengviau ir paprasčiau.

Tačiau paskola sms zinute lietuvoje išpopuliarėjo tikrai ne dėl palūkanų normos panaikinimo. Gerokai svarbiau yra galimybė gauti pinigus nepriklausomai nuo buvimo vietos ar net laiko. Tereikia surinkti tam tikrą skaičių ir raidžių kombinaciją, paspausti mygtuką „Siųsti“ ir mėgautis finansiniu palengvėjimu. Didžioji dalis paslaugą teikiančių įmonių pinigus perveda praėjus vos 15 minučių nuo paraiškos patvirtinimo. Taigi, reikiama suma jus pasiekia dar begeriant arbatą.

Tam, kad galėtumėte pasinaudoti sms paskola, nereikia įveikti varginančio biurokratinio maratono. Visiškai nebūtina nurodyti, kam reikalingi pinigai. Tokie kreditai seniai nebeskirstomi pagal paskirtį. Be to, norint pasiskolinti pinigų nereikia susirasti laiduotojo, palikti užstato ar įrodinėti gaunamų pajamų oficialumo. Jei į klientų sistemą užsiregistruojate iš anksto, tereikia tik apsispręsti dėl pageidaujamo sumos dydžio ir grąžinimo termino. O tai trunka vos kelias akimirkas.

Kaip viskas vyksta?

Jei norite sms paskolos, tereikia tinkamai įvertinti galimybes grąžinti pinigus ir pasinaudoti palankiomis paslaugos teikimo sąlygomis. Abi užduotis įveikti padeda pačios finansų bendrovės. Jos paslaugas teikia tik tiems, kurie neturi uždelstų finansinių įsipareigojimų. Todėl įsitikinkite, kad esate grąžinę visas oficialias skolas. Skolinti galite ir būdami užsienyje, tačiau oficiali gyvenamoji vieta turėtų būti Lietuvoje. Be to, paslaugai reikalinga sąskaita kuriame nors iš mūsų šalyje veikiančių bankų.

Tiems, kurie skolinasi nuo 50 iki 1000 eurų, paprastai tereikia asmens tapatybės patvirtinimo: paso ar kortelės kopijos. Kitais atvejais gali prireikti duomenų apie pajamų dydį, tačiau taip nutinka gana retai. Dėl šios priežasties apie paslaugą sms kreditas atsiliepimai būna tikrai teigiami. Juk tokiu atveju pagerinti finansinę situaciją gali ir studentai, ir laikini bedarbiai.

Kaip jau minėta, tam, kad galėtumėte pasiskolinti, pirmiausia reikia užsiregistruoti į pasirinktos paskolų bendrovės sistemą. Pateikę reikiamus duomenis, galite užsisakyti paslaugą bet kuriuo paros metu. Priklausomai nuo įmonės, žinutėje reikia nurodyti ne tik kredito dydį, grąžinimo terminą, bet ir tam tikrą kodą. Taip pat gali prireikti slaptažodžio. Nors sms paskola pirma nemokama, geriausia finansinėms operacijoms naudoti tą patį telefono numerį. Kitu atveju paraiška gali būti neužfiksuota.

Moderni sms paskola padėjo lengviau atsikvėpti tūkstančiams žmonių, o dalis jų tokį skolinimosi būdą naudoja ne vieną kartą. Nors skolinantis telefonu taikomos didesnės palūkanų normos, gaunama nauda atperka visas papildomas išlaidas. Juk brangesnės, tačiau ir ženkliai patogesnės, itin greitos, paprastos ir patikimos paslaugos – požymis, kad gyvename puikių galimybių šalyje.