Kreditas sveikatai – kartais vienintelė išeitis

Migle/ July 4, 2017/ Finansai/

Gaila, bet dažniausiai žmonės nesirūpina sveikata taip, kaip reikėtų, o be to – neatsideda pinigų sveikatos išlaidoms, nes apie tai, būdami sveiki, net nepagalvoja. Jei ir taupo, tai dažniausiai tie pinigai būna numatyti kitiems poreikiams, bet ne sveikatai.

Tačiau ligos visada užklumpa netikėtai, o gydymas ir medikamentai dažniausiai atsieina nemažai pinigų, kurių kartais trūksta arba net visai nėra. Ką daryti tokiu atveju? Jei kiti poreikiai, tokie kaip atostogos, kelionės, namų remontas, gali būti atidėti, tai gydymas palaukti negali, nes sveikata – brangiausias turtas.

Tokiais atvejais dažnai žmonės yra priversti skolintis, dažniausiai jie skolinasi iš artimųjų, tačiau ne visada tai – geriausia išeitis. Pirmiausia, ne visada artimieji yra finansiškai pajėgūs paskolinti reikiamą sumą pinigų, o, visų antra, reikia gerai apsvarstyti, ar norite artimuosius įtraukti į finansinius įsipareigojimus.

Geriausia skolintis iš tuo užsiimančių patikimų finansinių įstaigų – bankų, kredito unijų, kurios siūlo geriausias ir palankiausias sąlygas kiekvienam konkrečiam klientui individualiai. Sveikatai suteikiami trumpalaikiai arba ilgalaikiai kreditai, priklausomai, nuo susirgimo stiprumo ir medikamentų kainos, taip pat gydymo intensyvumo: ar reikia operacijos, kokia reabilitacijos trukmė ir pan.

Neretai pasitaiko situacijų, kai gydymas yra ne tiek būtinybė, kiek labai didelis noras – pavyzdžiui, dantų tiesinimas breketais. Ypač vyresniame amžiuje. Breketai – itin didelė investicija, tačiau visi svajojame apie tiesius dantis, o, jei tokių neturime, labai kompleksuojame, todėl galima pasiskolinti pinigų ir turėti tobulą šypseną.

Taigi, ligos visada aplanko joms nepasiruošus tiek emociškai, tiek, dažnai, ir finansiškai. Todėl, jei trūksta arba neturite pinigų sveikatai, neaukokite jos, o pasiskolinkite iš patikimų finansinių partnerių, kuriems rūpi Jūsų sveikata.