Penkios paslaugos, kurios padės sutaupyti pinigų kiekvieną mėnesį

Lina/ September 12, 2019/ Finansai/

Ar žinote, kad yra galimybių sutaupyti dalį savo pinigų kone kiekvieną mėnesį? Žinodami kokių bendrovių, programėlių ar akcijų pasiūlymais naudotis, galite reguliariai, gana ženkliai sumažinti įprastas mėnesines išlaidas. Sunku numatyti visas įmanomas reikmes, tačiau žvelgiant į situacijas paprastai galima lengvai bei be pernelyg didelių pastangų rasti išlaidų spragas ir jas užkamšyti. Priklausomai nuo to, kiek perkate ir ką sau leidžiate, naudodami šias paslaugas arba programėles, kas mėnesį galite sutaupyti nuo keliolikos iki kelių šimtų eurų. Kas gi tai per paslaugos?

AliExpress bei Kinijos prekybos portalai

Anokia čia staigmena. AliExpress yra vienos didžiausių pasaulio elektroninių (o dabar jau ir kelių fizinių) parduotuvių sistemos (AliBaba) dalis. Kinijoje, dėl masto ekonomijos yra įmanoma pigi gamyba milžiniškomis apimtimis. Dėl to drabužiai, kanceliarijos prekės, paprasta elektronika ir namų apyvokos daiktai kainuoja gerokai mažiau nei įprastoje parduotuvėje Lietuvos prekybos centre.

Visgi, siuntimas iš Kinijos, kur ir yra įsikūrusi kone absoliuti dauguma AliExpress prekeivių, trunka apie mėnesį, todėl ne visiems pirkėjams imponuoja toks taupymo metodas. Yra ir kita barikadų pusė, tai dėl pigių prekių pamišę pirkėjai, kurie gali be sustojimo, kone konvejeriu siųsti vieną daiktą po kito. Taip, be abejo, nesutaupysite, todėl pirkite tai, kas galbūt galėtų būti ne pirmo būtinumo prekė, o tik reikalingas pirkinys ir su kiekvienu užsakymu gali pavykti sutaupyti iki 70%.

Degudegu.lt

Kadangi už internetą bei televiziją reikia mokėti kas mėnesį, bet koks sutaupymas čia bus naudingas. Su interneto bei televizijos tiekėjais paprastai pasirašote fiksuoto mokesčio sutartį ir visą jos galiojimo laikotarpį mokate nustatytą sumą. Tačiau ar tikrai pasirašėte sutartį su tuo tiekėju, kuris analogiškas sąlygas pasiūlė geriausia kaina?

Degudegu.lt yra paslauga, leidžianti greitai gauti optimaliausią pasiūlymą TV bei interneto paslaugoms. Visai neseniai šį prekės ženklą valdančią įmonę įsigijo myplan.lt, tad dabar šie du tiekėjai veikia „po vienu stogu“. Jeigu norite pakeisti tiekėją arba ieškote naujo tiekėjo, jums pakaks užpildyti užklausą ir su jumis susisiekęs specialistas pateiks visas įmanomas opcijas bei pasiūlys (nešališkai), pačią patraukliausią.

Papildomai tai nieko nekainuoja, o sutaupyti gali pavykti nuo kelių iki net ~50 eurų per mėnesį.

Lojalumo programos prekybos tinkluose

Nors prekybos tinklai žiniasklaidoje dažnai skalpuojami už aukštas kainas, be jų mes sunkiai išsiverstume. Kad ir kokia nuomonė apie didžiuosius rinkos žaidėjus vyrauja visuomenėje, žmonėms tenka kone kasdien atvykti į parduotuvę ir pirkti maistą, vandenį, gardėsius, kitus produktus.

Lojalumo programos leidžia šiek tiek sutaupyti. Nors įprastai į jūsų „lojalumo sąskaitą“ grįžta po 1 procentą nuo visos pirkinių sumos, per ilgesnį laiką gali pavykti sukaupti ir pakankamai solidžią sumą. Lojalumo programos dalyviai taip pat gauna individualizuotų pasiūlymų, kurie bent jau iš dalies būna pritaikyti jūsų poreikiams tenkinti. Nagrinėjant standartinio pirkėjo pirkinius, neoficialiais duomenimis, trijų asmenų šeima per mėnesį gali sutaupyti tarp 50 ir 125 eurų apsipirkinėdami prekybos centre ir bent vidutiniškai atsižvelgdami į lojalumo programos pasiūlymus.

Bonusway

Bonusway yra pirkimų tarpininkas. Jų puslapyje galima rasti įvairių pasiūlymų, kurie leidžia susigrąžinti dalį sumokėtos sumos. Viskas labai paprasta – kuo daugiau perki, tuo daugiau pinigų sugrįžta atgal. Pinigus Bonusway išmoka į PayPal arba banko sąskaitą.

Tiesa, pasiūlymai yra labai universalūs. Štai galite rasti grožio prekių, drabužių, net kelionių nuolaidų, tačiau tai nereiškia, kad būtent kiekvieną mėnesį pavyks sutaupyti tam tikrą pinigų sumą. Tačiau šį portalą naudinga žinoti, mat perkant kelionę arba užsisakant ką nors iš internetinės parduotuvės, bent 3-4% krepšelio vertės turėtų pavykti atgauti.

Revolut

Ši finansinė paslauga sutaupyti leidžia tiems, kurie daug keliauja arba dažnai konvertuoja valiutas. Revolut netaiko valiutų konvertavimo mokesčių, taip pat siūlo gana pigias mokėjimų kortelės aptarnavimo, kelionių draudimo bei kitas panašias paslaugas.

Visgi su Revolut ženkliai sutaupysite tik tada, jeigu tikrai daug keliaujate arba dažnai konvertuojate valiutas.