Didžiausi vietiniai verslai veikia ne tik Lietuvoje, bet visose Baltijos šalyse

administratorius/ November 27, 2019/ Finansai/

Mūsų šalyje veikia nemažai didelių, rinkoje sėkmingai įsitvirtinusių įmonių. Vienos jų tenkinasi pozicija savo šalyje, o štai kitos siekia daugiau ir plečiasi ir į kitas šalis, pavyzdžiui, kaimynines – Latviją, Estiją. Puikus pavyzdys – „SME Finance“, Baltijos šalyse įsitvirtinusi jau prieš kurį laiką, o dabar, teikdama verslo finansavimo pasiūlymus, skatina tą daryti ir kitus verslo subjektus.

„SME Finance“ patirtis finansų sektoriuje siekia jau gerą dešimtmetį. Sėkmingo augimo paskatinta komanda padeda puikių rezultatų siekti ir kitiems – nestovėti vietoje, o augti ir plėstis. Neretai šiems procesams koją kiša lėšų stygius, todėl kompanija yra patikimas partneris, kai reikia finansavimo.

Bet ne tik Lietuvoje „SME Finance“ yra žinoma kaip sėkmingai auganti kompanija – jau per porą pirmųjų veiklos metų įmonė įsitvirtino ir Baltijos šalyse. Ir ne tik įsitvirtino, bet tapo lyderiais, galinčiais kitiems verslams suteikti net milijoninį finansavimą.

Nuolat kuriami inovatyvūs finansavimo įrankiai verslui, ambicingos idėjos, aukšto lygio tikslai lemia klientų pripažinimą, tvirtas pozicijas rinkoje ir pranoktus lūkesčius.

Sėkmingai startavusi ir įsitvirtinusi finansų sektoriuje Lietuvoje bei Baltijos šalyse šiandien „SME Finance“ savo galimybes nukreipia į pagalbą smulkiam ir vidutiniam Lietuvos verslui augti bei plėstis Lietuvoje ir už jos ribų.

Išsamiai apie finansavimo galimybes, pasinaudojant faktoringu, taip pat finansavimo sąlygas galite sužinoti svetainėse: https://www.smefinance.lt/ lietuvių kalba ir https://www.smefinance.lv/ latvių kalba. Čia taip pat rasite preliminarias skaičiuokles, kuriomis pasinaudoti neprireiks nė minutės, o rezultatai leis sužinoti, kokios Jūsų skolinimosi galimybės.

Mokytis ir imti pavyzdį tikslinga iš geriausiųjų, kurie, patys pasiekę aukštų tikslų, gali rodyti kryptį tiems, kurie dar eina savo keliu ir ieško augimo galimybių.