Ką geriau pasirinkti, jei pritrūko pinigų: greituosius kreditus ar paskolą?

Lina/ October 27, 2020/ Finansai/

Kiekvienam žmogui bent kartą gyvenime gali prireikti paskolos arba greitojo kredito. Kartais jis reikalingas būsto ar automobilio įsigijimui, vestuvėms, gimtadieniams, o gal net ligos atveju. Visgi, kai kurie žmonės nė nežino pagrindinių skirtumų tarp šių dviejų dalykų. Taigi, ką geriau pasirinkti, kai pritrūksta pinigų – greituosius kreditus ar paskolą? Kokie yra kiekvieno iš jų privalumai?

Pirmiausiai, reikėtų pradėti nuo to, kokia pinigų suma Jums reikalinga. Jeigu ji nėra itin didelė, tuomet greitasis kreditas bus daug geresnis variantas, mat jį gauti yra kur kas paprasčiau. Norint pasiimti paskolą, reikia palaukti kiek ilgėliau, o reikalavimai klientui yra kiek aukštesni, nei imant greitąjį kreditą. Visgi, pastarojo gali neužtekti, jeigu norime įsigyti itin brangų pirkinį. Taigi, pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į tai, kiek pinigų mums reikia. Greitojo kredito palūkanos įprastai yra gerokai didesnės nei paskolos, kadangi jis gaunamas itin paprastai. Visgi, jei negalime ilgai laukti bei pildyti krūvos popierių, o pinigų mums reikia ne tiek ir daug, greitasis kreditas gali būti paprastesnis pasirinkimas šioje situacijoje.

Dar vienas puikus variantas yra refinansavimo paslauga. Jeigu turite paskolą banke ar kredito unijoje ir negalite jos atiduoti, tai yra puiki galimybė Jums padengti senus įsiskolinimus ir sudaryti naują sutartį su kitomis sąlygomis. Vienas iš lanksčiausių ir palankiausių klientui sąlygų siūlo TF Bank. Jų refinansuojamų paskolų dydis siekia iki penkiolikos tūkstančių eurų, o metinė palūkanų norma yra itin nedidelė. Be to, pagerėjus Jūsų finansinėms aplinkybėms, TF Bank leidžia grąžinti paskolą dar prieš numatytą terminą be jokių papildomų mokesčių. Norite gauti refinansavimą? Tuomet užpildykite internete esančią paraišką ir laukite, kol su jumis susisieks finansų konsultantas, kuris paaiškins visus su paskola susijusius niuansus ir atsakys į kylančius klausimus. Be to, TF Bank suteikia visiškai nemokamą asmeninę konsultaciją, jeigu nežinote kokią paskolą Jums pasirinkti ar turite kitų neaiškumų dėl refinansavimo. Visgi, turite atitikti kelis svarbius kriterijus: būti ne mažiau nei 22 metų amžiaus, gauti nuolatines oficialias pajamas ir turėti bent keturių mėnesių stažą dabartinėje darbovietėje. Žinoma, svarbu ir tai, jog neturėtumėte pavėluotų mokėjimų kitiems kreditoriams. Tad, jeigu atitinkate visas sąlygas ir svarstote apie refinansavimo paslaugą, užsukite į TF Bank puslapį ir užpildykite paraišką. O jeigu kyla tam tikrų klausimų – nedvejokite ir susisiekite su jų konsultantais.

Taigi, jeigu nežinote ką pasirinkti – greitąjį kreditą ar paskolą – atsižvelkite į tai, kokios sumos Jums reikia bei kaip skubiai norite gauti pinigus. Nors greitąjį kreditą gauti yra daug paprasčiau, imdami paskolą mokėsite kiek mažesnes palūkanas, todėl turite nuspręsti, kuris iš variantų yra priimtinesnis būtent Jūsų atveju. Nepamirškite, jog egzistuoja refinansavimo paslauga, kuri pagelbėja turint tam tikrų finansinių įsipareigojimų ir suteikia geresnes paskolos sąlygas. Bet kokiu atveju, jeigu nesate tikri dėl to, kokį sprendimą reikėtų priimti, galite susisiekti su TF Bank konsultantais, kurie pagelbės Jums pasirenkant paskolą bei atsakys į kitus iškylančius klausimus.