You are currently viewing Fizinio asmens bankroto paslaugos

Fizinio asmens bankroto paslaugos

  • Post author:
  • Post category:Teisė

Žmonės neretai mano, kad būti bankrutavusiu, reiškia, jog esi nepatikimas žmogus. Toks siauras mastymas skatina skolose esančius individus palikti visas problemas už nugaros ir toliau gyventi su sunkia našta, kuri vis labiau slegia su kiekviena diena. Šiuolaikiniai kreditoriai visaip stengiasi atkalbėti nuo bankrutavimo, kad tik klientai jiems toliau mokėtų milžiniškus pinigus, kurių jie dažniausiai neturi. Šios idėjos stabdo žmones, nes jie tiesiog nežino, jog fiziškai bankrutuoti nėra blogai.

Bankrotas – vienintelis būdas nutraukti ryšius su bjauriais kreditoriais ir atsikratyti tos skolos problemos kartą ir visiems laikams. Prieš besiimant bet kokių veiksmų, dėl bankroto, reikia gauti teisinę ir finansinę konsultaciją bei kitą svarbią informaciją. Šiuo atveju bankroto tarnyba ir teismas negali padėti dėl konkrečių nemokumo problemų: pavyzdžiui, ar jums reikia bankrutuoti, ar jūsų įmonei, o gal turite kažkokių kitų alternatyvų. Todėl geriausia gauti nepriklausomą konsultacija.

Žinoma, galima iškart kreiptis į teismą ir prašyti iškelti bylą dėl bankroto, tačiau naudingiau būtų susirasti profesionalią pagalbą. Fizinio asmens bankroto paslaugos suteikia kokybišką ir greitą bankrutavimą kiekvienam klientui. Pradedant nuo pagalbos pildant įvairius dokumentus iki visiško išlaisvinimo iš skolų. Taip pat suteikia visą papildomą informaciją bei atsako į visus rūpimus klausimus, dėl kreditorių ar antstolių.

Fizinio asmens bankroto paslaugos veikia kaip tarpininkas, kuris užtikrina, kad bendradarbiaujama su tikrais specialistais, kurie suteikia veiksmingą, ekonomišką ir nuolatines paslaugas.
Tarpininkas:
— paruošia visus dokumentus,
— praneša kreditoriui apie bankroto bylą,
— pateikia išsamią informaciją apie tai, kokie apribojimai bus taikomi fiziniam asmeniui ir kokį poveikį jam turės bankrotas.
— užsako datą teisme.

Fizinio asmens bankroto paslaugos atstovauja kliento vardą ir sprendžia santykius su kreditoriais, aptaria visus bankroto etapus, parengia planą ir jį vykdo. Taip pat svarbu paminėti, kad tarpininkai padeda gauti naują banko sąskaitą ir debeto kortelę, o gyvenimo sutrikdymas yra visiškai minimalus. Todėl patariama iškart rinktis tokias paslaugas ir nedvejoti, nes tai greitas ir lengvas būdas atsikratyti skolų.