You are currently viewing Įmonių (UAB) pardavimas

Įmonių (UAB) pardavimas

Įmonių pardavimas – tai paslauga, kuria naudojasi laiką ir energiją taupantys žmonės. Paprastai tai būna patyrę verslininkai, kurie vertina savo laiką ir apsiima dirbti tik tuos darbus, kuriuose yra geriausi. Tokiu būdu jie gali pasiekti maksimalų darbo efektyvumą.
Dažnai žmonės galvoja, kad pirkti galima tik tokią įmonę, kuri yra vykdžiusi kokią nors veiklą. Tačiau šiais laikais galima nusipirkti ir naują, veiklos nevykdžiusią UAB – taip sutaupomas laikas, nes nereikia kartoti steigimo proceso (įmonę nusipirkti galima nors ir per valandą). Be to, įstatinis kapitalas jau būna suformuotas, taip pat nereikia rūpintis kitomis smulkmenomis, kurios reikalingos norint pradėti vykdyti įmonės veiklą.
UAB pardavimas naudingas ne tik patyrusiems, laiką taupantiems verslininkams, bet ir pradedantiesiems. Nepatyrę būsimieji verslininkai, pirkdami veiklai paruoštą įmonę, gali išvengti galybės streso stengiantis išsiaiškinti visas UAB steigimo subtilybes bei jas įgyvendinti.

Pagrindinės priežastys, kodėl verta pirkti UAB:

  • nereikia konsultuotis įmonės steigimo klausimais;
  • nereikia tvarkyti ir tvirtinti steigimo dokumentų;
  • sutaupomas laikas;
  • nebereikia formuoti įstatinio kapitalo;
  • nebereikia įmonės registruoti Juridinių asmenų registre (JAR);
  • nereikia rūpintis antspaudu bei registracijos adresu.

Taigi įmonės pardavimas – naudinga paslauga visiems, kurie nori pradėti vykdyti veiklą. Žinoma, visa tai įmanoma padaryti ir savarankiškai, tačiau neretai šis būdas ne tik užima daug laiko, bet ir išleidžiama nemažai pinigų.