Verslo steigimas užsienyje

administratorius/ September 15, 2014/ Informacija, Koncernai, grupės/

Steigiant verslą užsienyje, sunku iki galo įvertinti finansines galimybes, išmatuoti biurokratinius sunkumus svečioje šalyje. Rinkos tyrimai dažnai būna netikslūs, kartais netgi klaidinantys. Mes pateiksime keletą esminių dalykų, būtinų skverbiantis į užsienio rinkas.

Biurokratija

Svarbu atidžiai išstudijuoti svečios šalies taisykles ir įstatymus. Kaip jau tikriausiai žinote, nežinojimas neapsaugo nuo atsakomybės, tad prieš žengiant svarbų žingsnį išsiaiškinkite ar tai visiškai teisėta ir legalu. Net jei ir Jūsų šalyje kai kurie dalykai savaime suprantami, užsienyje galite prisidaryti bėdų iki galo neišsiaiškinę visko.

Verslo partneriai

Pasitikėjimas tai dar ne viskas kalbant apie verslo ryšius. Išsiaiškinkite, patyrinėkite partnerio istoriją, tuo labiau jei partneris vietinis – yra didelė tikimybė, kad jis žinos apie įstatymus svečioje šalyje daug daugiau. Be to, kai kuriose šalyse, verslo ryšiai yra apriboti įstatymų, jie turi atitikti iš anksto numatytas struktūras. Išsiaiškinkite viską kuo anksčiau, kad išvengtumėte nemalonumų ateityje.

Mokesčiai

Finansai, mokesčiai, banko procedūros labai skiriasi visame pasaulyje. Net jei ir užsienyje mokesčiai žymiai mažesni, jie gali būti apriboti kitomis sąlygomis, gali reikalauti daug popierizmo. Mokesčių sistemos išstudijavimas gali tapti puikiu atspirties tašku pradedant verslą.

Sako nėra nieko nepastovesnio nei verslas, bet būnant atsargiam ir atidžiai laikantis taisyklių nemalonumų neturėtų iškilti. Vienas geriausių sprendimų kuriant verslą tai profesionalus vertimas raštu. Kai Jūsų gimtoji kalba skiriasi nuo kalbos vyraujančios svečioje šalyje, būtina apsisaugoti nuo paprasčiausių nesusipratimų. Tad sėkmės steigiant ir plečiant savo verslą!