Distribucija

administratorius/ December 15, 2014/ Informacija/

Vietiniai krovinių pervežimai, kitaip vadinami distribucija, yra krovinio pristatymas tiesiogiai iš gamintojo (arba sandėlio) iki gavėjo. Distribucijos paslauga gali būti pavienės siuntos pristatymas gavėjui ir sistemingas kompleksinis logistikos paslaugų teikimas. Žodis distribucija dažnai vartojamas naudojant kitą paplitusią jo reikšmę, t. y. kai kalbama apie programinės įrangos platinamuosius paketus.

Ne vienos Lietuvoje gyvuojančių logistikos įmonių siūlomų transporto paslaugų sąraše yra ne tik tarptautinis krovinių gabenimas, bet ir vietiniai krovinių pervežimai. Šias paslaugas, dažniausiai, jos teikai ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Kiekvieną dieną po Pabaltijo šalis, Lenkiją, Baltarusija vykdomi vietiniai krovinių pervežimai iš Lietuvos sandėlių.

Mūsų šalies logistikos įmonės teikia patikimas ir kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas (logistikos įmonių Lietuvoje gyvuoja tikrai ne viena, todėl pasirinkti yra iš ko).Visuomet stengiamasi klientui suteikti geriausias paslaugos sąlygas, saugiai bei laiku pristatyti krovinį į reikiamą vietą.

Logistikos įmonėse vietiniai krovinių pervežimai, dažnai, apima tokias kelių transporto paslaugas kaip:

  1. Prekių distribucija;
  2. Dokumentų paruošimas;
  3. Pavojingų krovinių pervežimas;
  4. Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas;
  5. Specialus transportas: transportas stambiagabaričių ir sunkiasvorių krovinių pervežimui, termotransportas;
  6. Krovinio sekimas;
  7. Pakavimo paslaugos;
  8. Krovinių sandėliavimas;
  9. Draudimas;
  10. Konsultacija krovinių pervežimo klausimais.

Lietuvoje krovinius kasdien perveža daugybė logistikos įmonių sunkvežimių. Pirmiausia kroviniai supakuojami ant palečių ar į nestandartines pakuotes ir gabenami į galutinį tikslą.