Kodėl patariama spausdintuvą nuomoti, o ne pirkti?

Migle/ August 3, 2017/ Informacija/

Spausdintuvai – tai įrenginiai, neatsiejami nuo nei vieno darbo ofise ar namuose. Jie reikalingi tiek darbuotojams, tiek ir studentams, todėl faktas yra vienas, kad šie prietaisai turi būti kiekvieno darbo vietoje. Vis dėlto, kartais jų funkcijų ne taip dažnai ir reikia, tačiau kai prireikia – nėra. Ką daryti? Pirkti spausdintuvą, kuris dulkės kelis mėnesius nenaudojamas, o gal leisti pinigus tose vietose, kuriose teikia spausdinimo paslaugas? O gal geriausia išeitis, spausdintuvo nuoma?

Kodėl verta nuomoti spausdintuvą?

Kodėl verta nuomoti spausdintuvą, galima sugalvoti net kelias svarias priežastis. Vis dėlto, kiekvienam žmogui, norinčiam tai padaryti jos yra skirtingos. Priežasčių yra net kelios:

  1. Spausdintuvo nuoma nereikalauja tokių didelių investicijų, kaip jo pirkimas. Tikrai ne kiekvienas žmogus gali skirti daug pinigų, kad nusipirktų spausdintuvą, o ir mažo galingumo, turinčio ne daug funkcijų, imti irgi nesinori. Būtent tokiu atveju spausdintuvo nuoma – ideali išeitis.
  2. Jeigu spausdintuvas nuomojamas įmonei, tai jai tai nesuteikia jokių rūpesčių, nei suteiktų pirkimas. Perkant spausdintuvą reikia jį apskaityti, amortizuoti, nes tai oficialus įmonės turtas, tačiau nuomojant to daryti nereikia, o tai sutaupo laiko įmonės buhalterijai.
  3. Įranga yra išnaudojama visiškai maksimaliai. Lėšos taip pat. Kaip ir buvo minėta prieš tai, dažnai prekės yra perkamos todėl, kad atrodo, jog tuo metų jų labai reikia. Visgi, dažnai pasirodo, kad ne. Išsinuomojus spausdintuvą yra faktas, kad bus panaudotos visos jo funkcijos, nes jis ir yra nuomojamas tada, kai jo labiausiai reikia. Taip pat maksimaliai išnaudojamos ir lėšos, nes spausdintuvas nestovi nenaudojamas.
  4. Išsinuomojus spausdintuvą yra daug lengvesnis administravimas. Tai reiškia, kad nusipirkus spausdintuvą ir norint, kad jis spausdintų, papildomai dar reikės pirkti detales. Išsinuomojus tokio rūpesčio nebelieka, nes visu servisu ir medžiagomis pasirūpina nuomuotojai.

Kur nuomoti spausdintuvą?

Kur nuomoti spausdintuvą? Tikriausiai daugelis, nusprendę tai padaryti, užduoda šį klausimą. Bent Lietuvoje yra ne viena įmonė, teikianti šias paslaugas. Dažniausiai spausdintuvų nuoma užsiima tose įmonėse, kuriose galima ir nusipirkti įrenginius, o apie šias paslaugas plačiau galima pasiskaityti internete. Vis dėlto, kur nuomoti spausdintuvą, sprendžia pats pirkėjas pagal tai, kur jam labiausiai apsimoka.