Statotės namus? Pasirinkite tinkamas grindis

administratorius/ November 26, 2019/ Informacija/

Statybos vieniems skamba kaip didžiausias iššūkis, su kuriuo nesinori susidurti, o kitiems atvirkščiai – tai būdas išreikšti save, išpildyti savo norus turėti pačių ne tik statytus, bet ir dekoruotus namus. Jeigu statotės namus ar laukiate kol jie bus pastatyti profesionalų, iš anksto rūpinkitės ir jų įrengimu. Net nepajusite, kaip stogas užsidės ir reikės imtis apdailos darbų. Vienas iš daiktų, kuriuos svarbu pasirinkti tinkamą – grindų danga. Tai ilgaamžis sprendimas, todėl jam negalima gailėti nei dėmesio, nei pinigų.

Grindų dangos pasirinkimas

Šiais laikais grindų dangos pasirinkimas yra iš ties platus. Juk kiek paklausos, tiek ir pasiūlos. Kartais iš tokios gausybės grindų dangos prekių pasirinkti gali būti sudėtinga, todėl pateikiame kelias populiarias grindų dangas – laminatus, kurias tikrai galite apsvarstyti įsidėti savo namuose.

  1. Ekologiškas laminatas. Ekologiškas laminatas yra dažnas pasirinkimas žmonių, kurie augina mažus vaikus, laukia šeimos pagausėjimo ar yra alergiški dulkėms. Taip, šis laminatas tikrai nekaupia dulkių ir purvų, yra pagamintas iš natūralių medžiagų, kuriose nėra toksinų ir kitų žmogaus sveikatai pavojingų cheminių medžiagų. Taip pat ekologiškas laminatas yra galimas dėti ant šildomos grindų dangos, jis tikrai nepakeičia nuo šilumos nei spalvos, nei formos. Šildoma grindų danga tinkamas sprendimas, kuris bėgant laikui pamatysite, kad pasiteisins. Vienas geriausių jo privalumų yra tas, kad jį galima dėti įvairiose namų patalpose. Tai yra ne tik kambariai, bet ir virtuvė, netgi rūsys ar vonia – ekologiškas laminatas nebijo drėgmės, yra jai atsparus.
  2. Klasikinis laminatas. Klasika niekada nesensta, yra patraukli vartotojui, o ir pasirinkimų yra iš ties įvairių. Tai vienas populiariausių sprendimų kuriantiems ar pertvarkantiems namus. Klasikinio laminato grindys yra lengvai paklojamos, jas lengva prižiūrėti, nereikia dėti daug pastangų norint nuvalyti. Klasikinį laminatą verta rinktis ir dėti tuose kambariuose, kur vyksta daugiausiai judesio, tai yra svetainė, vaikų kambarys ar kita erdvė, – klasikinis laminatas nenusivaikšto ir nepakeičia formos, todėl jis yra labai tinkamas sprendimas.

Rinkitės grindų laminatą labai atsakingai, nuspręskite kur kokią dangą dėsite. Jeigu kuri nors grindų danga jums per brangi, laukite akcijų, ypač internetinėse parduotuvėse jos taikomos ne taip ir retai, tai galimybė įsigyti mėgstamą dangą už dar geresnę kainą.