Kaip pasirinkti patikimą skyrybų advokatą?

administratorius/ March 19, 2020/ Informacija/

Santuokos nutraukimas gali būti itin sunkus ir skausmingas laikotarpis abėjoms pusėms. Tai daugybės susitarimų procesas, kurių dėka užgyventas turtas bei užaugintos atžalos dalijami į lygias arba, pagal susitarimą tinkamas, dalis.

Kam reikalingas skyrybų advokatas?

Išsiskyrimas sutuoktiniams gali būti labai sudėtingas ir painus procesas, kadangi reikia pasirūpinti daugybę dokumentų bei nuspręsti kaip pasidalinti turtą į lygias dalis. Taip pat svarbu sutarti pas kurį iš buvusių sutuoktinių gyvens vaikai, kaip bus dalijami vaikų išlaikymui skirtos išlaidos ir kiti svarbūs klausimai. Visa tai gali būti sunku padaryti patiems, nes žmogaus emocijos ne visada gali priimti gerą galutinį sprendimą, todėl gali likti nuskriaustas vienas iš sutuoktinių ar net vaikai. Kad to išvengti, specialistai pasiruošę bendradarbiauti įvairiais kylančiais klausimai bei pagelbėti buvusiai šeimai kaip tik įmanoma labiau. Advokatai pasirūpins visais teismui reikalingais dokumentai, esant pageidavimui surinks visas pažymas iš valstybinių įstaigų bei suteiks naudingų patarimų, kurie galėtų padėti išvengti didesnių nemalonumų skyrybų metu.

Skyrybų būdai

Egzistuoja net keletas skirtingų būdų kaip ir dėl ko galima išsiskirti su antrąja puse. Vienas tokių – skyrybos dėl sutuoktinio kaltės. Tai toks skyrybų būdas, kada sutuoktiniai negali nuspręsti vieningu sutarimu, todėl advokatai padeda iškelti ieškinį teismui, pagal kurį išdėstomi reikalavimai, o teismas įvertinęs visas aplinkybes išsprendžia visus neaiškumus. Sekantis būdas – skyrybos abiejų sutuoktinių sutarimu. Tai toks būdas, kuriuo būtų galima sutaupyti kuo daugiau pinigų bei pagreitinti šį procesą net keletą kartų. Jo metu nutariama kaip bus dalijamas turtas bei kreditai, su kuo liks gyventi nepilnamečiai vaikai bei kokio dydžio išlaikymas bus mokamas ateityje.

Skyrybų kaina

Skyrybų kaina priklauso nuo to kaip dėl visko susitaria sutuoktiniai. Jei tai daroma bendru sutarimu, tai tokiu atveju turtas ir išlaidos dalijamos pusiau, kas sutaupo pinigų abėjoms pusėms. Tačiau jei sutuoktiniai negali priimti vieningo bendro sprendimo, tuomet prasideda teisinė sutuoktinių kova, kurioje galutinį sprendimą priima teismas. Teismo procesai gali trukti keletą mėnesių ar net metus, todėl kiekvienas užsitęsęs teisminis neaiškumas gali kainuoti papildomas išlaidas.

 

Taigi, jei ištiko šeimyninė krizė ir matote, kad part skyrybų, sprendimo nėra, tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į skyrybų advokatus, kurie gali pagreitinti, palengvinti bei sutaupyti pinigų viso proceso metu.