Ar brangu mokytis privačioje mokykloje?

Lina/ June 22, 2021/ Informacija/

Privačioje mokykloje galima tobulėti ir patirti daug naujovių. Tokios mokyklos  Lietuvoje lygiuojasi į užsienio geriausias mokyklas. Renkantis privačią mokyklą reikia apgalvoti, kokios ateities norimasi, nes privačiose mokyklose ruošiami tam tikros specifikos specialistai, kurie baigę mokyklą iš karto turi vietą aukštosiose mokyklose.

Erudito Licėjus, tai privati mokykla Lietuvoje, kuri yra Vilniuje ir Kaune. Erudito Licėjuje ruošiami geriausi specialistai, kuriuos jų mokslo specifikos moko jau pradinėse klasėse. Mokykloje skatinama kurti, eksperimentuoti, vaikas nestatomas į rėmus, gali būti individualus ir taip parodyti savo asmenybę. Licėjus mokytojai teigia, jog mokymasis ir rezultatų pasiekimai labai priklauso nuo paties vaiko įpročių ir suvokimo. Pats vaikas turi norėti, stengtis, būti užsispyręs, mokėti priimti klaidas ir jas ištaisyti. Taip pat privačioje mokykloje privaloma klausyti ir būti lanksčiam visose srityse, nes privačioje Licėjaus mokykloje moko daug daugiau, nei paprastoje mokykloje, dėl to vaikai gauna ir geresnius rezultatus egzaminų metu.

Erudito Licėjuje skatinama dirbti komandoje, nes tokie įgūdžiai reikalingi darbo rinkoje. Mokytojai siekia skatinti mokinių intelektinį smalsumą, pažinimo ir atradimo džiaugsmą. Mokymosi dieną sudaro trys pamokos po 90 min. nestatinėje aplinkoje, skiriant pakankamai dėmesio mokymosi temai ir mokinių įtraukimui.

Tačiau privati mokykla skiriasi nuo paprastos tuo, jog yra mokama. Privačios mokyklos kaina yra gana didelė, tačiau paruošimas tik aukščiausio lygio:

  • Stojant į privačią mokyklą yra vienkartinis administravimo mokestis, kurį teks sumokėti vieną kartą. Šis mokestis skiriamas už vadovėlius ir kitas ugdymo priemones, dėl to pratybomis ir kitomis priemonėmis Jums rūpintis papildomai nereikės. Vienkartinis mokestis yra 350 eurų.
  • Priešmokyklinio ugdymo kaina yra nuo 4600 iki 4900 eurų , priklauso nuo to, kaip mokėsite įmokas.
  • Pradinio ugdymo kaina taip pat yra nuo 4600 iki 4900 eurų, tačiau jei renkatės tarptautinio ugdymo klasę, kaina bus nuo 5600 iki 5900 eurų į metus.
  • Pagrindinio ugdymo kaina yra nuo 4900 iki 5300, taip pat galima rinktis ir tarptautinę klasę.
  • Yra galimybę ir bakalaureato mokymams.

Savo ateitį renkatės patys, tačiau į žinias ir mokslą verta investuoti dėl geros ateities ir mėgstamo darbo, nes privat iErudito Licėjaus mokykla ruošia tik geriausius specialistus.