Auksiniai, sidabriniai, ilgi ar trumpi auskarai? Kokius rinktis?

administratorius/ November 12, 2014/ Juvelyrika/

Auskarai – puikus aksesuaras, užbaigiantis Jūsų sukurtą įvaizdį. Kiek kartų stovėjote prieš veidrodį ir galvojote, kad kažko trūksta, o įsisegus auskarus, rodos, visas Jūsų išsirinktas drabužių derinys tapo tobulu? Tačiau tobulai atrodo ne bet kokie auskarai. Iš tiesų, reikia gana atsakingai rinktis auskarus, nes jie ne visada tinka prie Jūsų veido formos, taigi pagrindinis kriterijus, renkantis auskarus – veido forma.
Žinia, yra penkios veido formos: apvalus, trikampis, ovalus, pailgas ir kvadrato formos. Kiekvienai šiai formai tinka vis kitokie auskarai, vienai ilgesni, kitai trumpi, trečiai apvalūs. Tad prieš pirkdami auskarus, pirmiausia išsiaiškinkite, kokia Jūsų veido forma.

western-wedding-bridal-new-fashion-for-girls-women-by-royal-jewelley

Apvaliam veidui puikiai tiks ilgi auskarai, kurie sukurs ilgesnio veido įspūdį, taip pat galima rinktis kvadrato arba trikampio formos. Apvalaus veido turėtojos turėtų vengti žiedo formos auskarų, nes jie tik dar labiau suapvalina veiduką.
Trikampio veido turėtojoms labiausiai tiks veido kontūrus švelninantys auskarai. Mat tokio tipo veido skruostikauliai ryškūs ir gana stipriai išsišovę, aukšta kakta, todėl bruožai atrodo griežti. Puikiai tiks nedideli apvalūs auskariukai, kurie suapvalintų apatinę veido dalį.
Ovalaus veido turėtojoms, ko gero, pasisekė labiausiai, nes šioms merginoms tinka bene visos formos ir dydžiai išskyrus labai ilgus ir plonus, kurie ištempia veidą.
Pailgam veidui puikiai tiks stambūs aksesuarai. Apvalūs, trikampiai, kvadrato formos auskarai. Kadangi pailgo veido kakta ir smakras yra tokio paties pločio, tai tokio tipo auskarai suteiks veidui apimties skruostų bei žandikaulių srityje.
Jei Jūsų veido forma kvadratinė puikiai tiks nedideli auskarai arba ilgi.

auskarai prie veido

Auskarus taip pat derėtų derinti ne tik prie veido formos, bet ir prie odos kompleksijos. Jei Jūsų veido oda šalto atspalvio jums puikiai tiks auksiniai auskarai, taip pat metalo, platinos, volframo spalvų auskarai. Jei oda šilto atspalvio – geltono, rusvo aukso ar vario atspalvių auskarai Jums bus pats tas.
Taigi išsiaiškinkite, kokia Jūsų veido forma, pasirinkite tinkamą kainą ir pirkite auskarus. Jei nenorite kelti kojos iš namų, užsisakykite auskarus internetu. Svarbiausia, kad jie Jums tiktų ir leistų jaustis pačia gražiausia.