Sąsagos – solidaus vyro aksesuaras

Gabriele/ July 26, 2016/ Juvelyrika/

Sąsagos – tai solidaus ir pasitempusio vyro aksesuaras. Vyras, kuriam nesvetimas išpuoselėtas skonis, o marškinių sąsagos jį puošia ne tik darbe, bet ir pasimatyme – yra idealaus vyro etalonas.
Tačiau net ir prabangiausios vyriškos sąsagos nesuteiks reikalingo efekto, jeigu šis aksesuaras bus nešiojamas netinkamai. Pirmiausiai – sąsagomis puoštis reikia tik tam tikra proga – einant aukštas pareigas darbe, lankantis prabangioje vakarienėje ar premjeroje ar per iškilmingas šventes. Tad jei norite pradėti puoštis šiuo aksesuaru pirmas darbas – išsirinkti tinkamiausias sąsagas.

  • Geros sąsagos internetu parduodamos lygiai taip pat, kaip ir juvelyrikos salonuose, tačiau rinkdamiesi bet kokį aksesuarą ko gero prieš pirkdami norėsite apžiūrėti gyvai.
  • Jeigu vyras nuolatos nešioja prabangų laikrodį, būtinai reikia tinkamai pritaikyti sąsagas. Prie klasikinio laikrodžio jas pritaikysite nesunkiai, tačiau jei tai sportinio tipo laikrodis, geriau rinkitės juodo emalio sąsagas arba balto metalo marškinių aksesuarus.
  • Kaip ir kostiumų retas vyras turi daugiau negu 10, taip ir sąsagų turbūt tiek daug nenusipirksi. Tad patariame renkantis sąsagas iškart galvoti, prie kurių kostiumų jas priderintumėte.
  • Jei vaikinas perka savo pirmąsias sąsagas – siūlome nesirinkti prabangių, inkrustuotų papuošalų. Geriausios – universalios, minimalistinio dizaino sidabrinės sąsagos, kurios tiks kiekvienai progai.
  • Jeigu norite prabangesnės išvaizdos sąsagų, neprivalote pinigų leisti inkrustuotiems ir prabangiems aksesuarams – gaminamos itin dailios ornamentuotos arba į mazgą supintos sidabrinės sąsagos kaina, kuri nenuskriaus kišenės ir atrodys lygiai taip pat puošniai.

Vyriškos sąsagos parduodamos juvelyrikos salonuose visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje) bei internetu. Kiekviename jų galite išsirinkti jums tinkamiausią papuošalą, jeigu laikysitės aukščiau išvardytų patarimų. Jeigu kyla kokių nors klausimų, jums visuomet maloniai patarti gali salonų konsultantai.