Šių metų papuošalų tendencijos

Gabriele/ March 12, 2017/ Juvelyrika/

Kiekvieni metai nenustoja išrasti naujų ar atkurti iš praeities įvairių mados tendencijų. Ne paslaptis, kad pastaruosius kelis metus mada tikrai gausiai sėmėsi iš 9-ojo, 8-ojo, 10-ojo dešimtmečių ir net Viktorijos laikų stiliaus. Būtent iš Viktorijos laikų atkeliavusi apykaklė „choker“ dar iki dabar yra apėmusi visą neprabangių papuošalų rinką. Tačiau švelnias aksomines apykakles šiais metais jau pradės keisti sunkūs ir ryškūs kaklo papuošalai, vadinamieji „statement“ papuošalais.

Taigi, pirmoji ryški šių metų tendenciją – „statement“ vėriniai. Ta gali būti ir ta pati „choker“ apykaklė, su sąlyga, kad ji bus sunki, gal net metalinė ir grubių formų. Šie metai madoje tikrai neatrodys švelniai ir subtiliai.

Antroji svarbi papuošalų tendencija – masyvūs, meniški auskarai. Taip pat ir industriniai auskarai, menantys įvairias geometrines formas ir blizgantys šaltu metalu.

Mineraliniai akmenys tampa dar viena ryškia šių metų tendencija. Tad visoms mistikėms, tikinčioms ametisto, cirkonio, kvarco ir kitų žėrinčių mineralų galia, tai bus puikūs stiliaus metai. Kuo didesnis ir ryškesnis ir net neapdorotas akmuo kabo ant kaklo – tuo geriau.

Visgi klydome – „choker“ apykaklėms galite šiais metais dar suteikti progą, tik patariame rinktis minimalistines odines kaklo juosteles.

Ausų sąsagos – taip, skamba neįprastai, tačiau tai ryši šių metų mados tendencija. Tai patobulinti auskarai, kurie net ir turinčioms tik vieną skylę ausyje suteiks ryškumo, lyg ausyje būtų įverti keli auskarai vienu metu. Tai ryškus, tačiau ir elegantiškas aksesuaras.

Vienas padidintas auskaras. Kai kurios tai darydavo paauglystėje – specialiai įsisegdavo skirtingus auskarus, kurių vienas būtų žymiai didesnis ar ryškesnis už kitą. Šiais metais tai galite daryti ir būdama jau suaugusi moteris.