Auksinių papuošalų gamybos tendencijos

administratorius/ May 29, 2019/ Juvelyrika/

Norint, kad jūsų įsigyti auksiniai auskarai ir praėjus daugybei metų atrodytų šiuolaikiškai ir madingai patariama rinktis klasikinius. Dažnas papuošalas, kuris yra madingas jo įsigijimo metu, po metų ar kitų mados tendencijos keičiasi ir norėsit įsigyti naują, o turint klasikinius papuošalus, bėgant metams, jums nereikės rūpintis kaip pasipuošti ypatinga proga, ar kasdien  nešiojant, nes klasikiniai auskarai visada liks madingi. Klasikinis papuošalų tipas yra auskarai iš aukso, ypač vertinami auskarai iš balto aukso. Šis taurusis metalas savo spalva panašus į sidabro metalą, jis mėgstamas dėl savo grynumo, paprastumo ir rafinuotumo.

Vyraujanti auskarų  simetrija ir asimetrija

Šiais laikais auskarai sulaukia ypatingo dizainerių dėmesio,  jie beveik kiekvieną sezoną sugalvoja ką nors naujo, madingo. Jei anksčiau buvo laikomasi simetrijos- abiejuose ausyse įveriami tokie patys, vienodi auskarai, tai dabar dažnai vyrauja asimetrija, kai pasirenkami skirtingi  auskarai. Šių laikų dizainieriai šiuos papuošalus sukuria labai ispūdingus. Šiandien mes galime rinktis iš plataus  stiliaus asortimento ir išsirinkti savo mėgstamiausius.

Auskarai su deimantais

Madingi klasikiniai auskarai su deimantais visada išlaikys savo vertę ir galės  but perduodami iš kartos į kartą.

Ką reikia žinoti veriantis auskarus į ausis?

Auskarų vėrimas į ausis pavojingas tuom, kad čia yra daugiausiai bialogiškai aktyvių taškų, tai reiškia, kad ne vietoje įsivėrus auskarą galima turėti  problemų su sveikata, todėl prieš veriantis šiuos papuošalus reikėtų pasidomėti, kokie taškai kuriose vietose yra.

Perlų vėrinys

Klasikinis perlų vėrinys tinka pasipuošti bet kokia proga, jis puikiai dera su klasikiniais perlų auskarais ar perlų  apyranke. Šiuo vėriniu pasipuošit eidama į pobūvį, į darbą ar į susitikimą su draugais.