Daugiafunkciniai raktų pakabukai

Lina/ May 6, 2021/ Juvelyrika/

Sunku rasti kitą daiktą, kuris, kaip ir raktų pakabukai, tarnautų ir kaip aksesuaras ir kartu apjungtų daugybę utilitarinių funkcijų. Raktų pakabukas turi ilgą gyvavimo istoriją, tačiau šio daikto populiarumas išryškėjo nuo XIX amžiaus. Tuo metu, kiekviena madinga moteris, turėjo taisyklę, kad reikia įsigyti apie kelioliką išskirtinių, įvairių formų ir brangių raktų pakabukų. Šiais laikais, raktų pakabukai dažniausiai yra kaip priedai sujungiantys turimus raktus – taip juos lengviau nešiotis ir sunkiau pamesti. Tačiau, dizaineriai ir čia nepraleidžia progos parodyti visą savo kūrybiškumą, paverčiant raktų pakabuką neįprasta ir įdomia dovana. Lazerio graviravimo pagalba, bet kuris, net standartiškiausias pakabukas gali lengvai tapti  asmenišku ir maloniu suvenyru, ar priedu prie pagrindinės dovanos. 

Iš kokių medžiagų gaminami?

Raktų pakabukai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų ir priedų:

  • Metaliniai
  • Plastikiniai
  • Iš modernių polimerų
  • Odiniai raktų pakabukai
  • Minkšti raktų pakabukai
  • Natūralus pakabukai (pavyzdžiui iš kriauklių surinktų jūroje)
  • Raktų pakabukai su kailiu
  • Raktų pakabukai su plunksnomis
  • Pakabukai su karoliukais, akmenimis, kristalais

Neutralios formos ir spalvos, metaliniai raktų pakabukai yra tinkami dovanoti viršininkui, verslo partneriui, konservatyvių pažiūrų vyrui ir moteriai, kartais būtent tokie pakabukai parduodami rinkinyje kartu su rašymo priemonėmis. Kita vertus, raktų pakabukai gali būti ir neįprastos formos: futbolo kamuolys, lėktuvas, apelsinas, širdelė, lūpdažis, batas, namas, pyragas ir kiti. Norint rasti tinkamiausią variantą dovanai, pradžiai reikia apmąstyti draugo, giminaičio ar mylimojo žmogaus skonį, pomėgius, charakterio bruožus, tuomet, tikrai galėsite išrinkti dovaną savarankiškai. 

Raktų pakabukai su papildomomis funkcijomis

Atkreipkite savo dėmesį į daugiafunkcinius raktų pakabukus, kurie su kiekvienais metais tampa vis patogesni greitam panaudojimui. Šiuo metu, gana populiarus yra pakabukas su ruletės funkcija iki 1 metro, tokie raktų pakabukai yra praktiški ir visada bus po ranka, gali sutaupyti daug jūsų laiko, norint greitai išmatuoti, pavyzdžiui, kokio nors drabužio ilgį esant parduotuvėje. Laiptinėje nepakankamai geras apšvietimas, kad saugiai rasti buto duris, ar išėjimą? Galite išbandyti raktų pakabuką-žibintuvėlį su energiją taupančiu šviesos diodu. O galbūt, pastebėjote, kad jūsų draugui patiko pakabukas su mikropluošto audiniu, su kuriuo galėtų nuvalyti akinius, ar kompiuterio ekraną? Drąsiai, pirkite jam šį pakabuką, kaip priedą prie pagrindinės dovanos. Gal jūsų draugė pastoviai vėluoja į susitikimus, nes nuo naršymo išsikrauna telefonas, o laikrodžio ji nemėgsta dėvėti ant rankos? Tuomet, pravers raktų pakabukas su įmontuotu laikrodžiu, jau tokio pakabuko ji tikrai nepames. Tokie originalus gaminiai tikrai dažnai bus naudojami, o tai reiškia, kad žmonės dažnai galės prisiminti ir tą, kas padovanojo tokią gerą dovaną – jūs. Visada galite pasirinkti gražų ir praktišką raktų pakabuką, kuris džiugins jūsų kolegą, artimąjį žmogų, ar net jūs pačius, kodėl gi ne?