You are currently viewing Kaip išsirinkti žaislus vaikams, kuriems jau daugiau nei treji?

Kaip išsirinkti žaislus vaikams, kuriems jau daugiau nei treji?

Vaikų žaislai yra ypatingi, nes tai yra viena iš pirmųjų patirčių vaikų pasaulyje. Dovanodami žaislą vaikui visada norime, kad jis ne tik džiugintų, bet ir būtų naudingas – atitiktų amžių, lavintų jį.Nors iš pradžių atrodo lengva išsirinkti vaikiškus žaislus, žmonės dažnai pamiršta, kad būtent šie žaislai turi būti ypač saugūs ir tinkami mažiems vaikams, dėl to žaislų pasirinkimas turėtų būti atsakingas procesas, kuris reikalauja ir žinių apie mažylį.

Norite žaislo, tinkančio vyresniems nei trejų metų vaikams? 

Siūlome įvairius medinius pliušinius žaislus vyresniems nei 3 metų vaikams. Žaislai nuo kūdikystės lavina atmintį, mąstymą, motorinius įgūdžius ir vaizduotę, skatina vaikų socialinį vystymąsi ir pažinimo procesus. Trejų metų vaikui labai svarbu liesti, matyti ir girdėti. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių barškučių, dėlionių, statybinių kaladėlių, žaidimų ir kitų akį traukiančių žaislų. 3 metų vaikams žaislai dažniausiai pasirenkami lovelėje, vežimėlyje ar automobilinėje kėdutėje. Pradedantiems žengti pirmąjį žingsnį siūlome slankiklius, ištraukiamus žaislus, rašomąsias mašinėles ir įvairius muzikos instrumentus. Rinkdamiesi žaislą pagalvokite, kas tinka jūsų kūdikiui, ko jis išmoks ir koks bus pasirinktas žaislas. Daugiau informacijos rasite čia.

Berniukams gali patikti automobiliai, o mergaitėms – madingos lėlės, tačiau nereikia apsiriboti tik stereotipais. Žaislai, kuriuos mes teikiame vyresniems nei 3 metų vaikams, yra unikalūs ir savo išvaizda skiriasi nuo kitų vaikų žaislų. Išsirinkti vaikui tinkamą žaislą neturėtų būti sunku, todėl mes jums padėsime ir sugrupuosime žaislus pagal amžiaus kategoriją. Tai ne tik padės išsirinkti žaislus vyresniems nei trejų metų vaikams, bet ir sužinosite, kurie žaislai tinka tokio amžiaus vaikams.

Žaislai, skirti trejų metų vaikams, gali ne tik ugdyti jų kūrybiškumą, bet ir ugdyti juos bei lavinti tam tikrus gebėjimus ir įgūdžius

Lavinamieji žaislai padeda lavinti vaikų rašymo įgūdžius, gerina jų koordinaciją, motoriką ir atmintį. Šios savybės palaipsniui padės ugdyti jūsų vaiko intelektą. Taip pat svarbu, kad vaikai norėtų ilgai žaisti su lavinamaisiais žaislais, nes jie yra linksmi ir malonūs. Tokiu būdu jūsų vaikas turi pakankamai laiko išmokti ir išlaikyti praktinius įgūdžius.

Svarbios spalvos ir formos, kurios padeda apsispręsti, kokie žaislai tinkami mažyliams. Kaladėlės su raidėmis ir skaičiais gali padėti ugdyti mąstymą, susidomėjimą aplinkiniu pasauliu. Įvairiausių dydžių minkšti kamuoliai, kreidelės, dažai, skirti piešti pirštais, žaislai, imituojantys buities daiktus (žaislinis dulkių siurblys, indeliai ir pan.), lėlės, supamieji arkliukai, vaiko drabužėliai – visi šie daiktai ir žaislai tinka ir patinka šiek tiek vyresniems trijų metų vaikams, kuriems yra smalsu ir jie pasiryžę tyrinėti pasaulį savo rankomis.

Viena iš pagrindinių edukacinių žaislų svarbos yra ta, kad jie gali mesti iššūkį vaikų mąstymui

Žaislai, tokie kaip medinės dėlionės, skatina vaikus mąstyti, kai jie palaipsniui sprendžia konkrečias problemas. Skirtingi galvosūkiai skiriasi sudėtingumu. Kuo sudėtingesnis galvosūkis, tuo daugiau energijos, dėmesio ir mąstymo reikia vaikui. Kai kurie mokomieji žaislai, pvz., uždarų dėžių žaidimai, gali padėti vaikams spręsti matematikos problemas. Išmokę naudoti šiuos žaislus galvosūkiams spręsti ir pateikti matematinius sprendimus, jie gali efektyviau spręsti realias problemas. Kai jie galvoja apie skirtingus problemų sprendimo būdus, jų protas augs ir laikui bėgant jie lavins problemų sprendimo įgūdžius.