You are currently viewing Kaip pradėti internetinę prekybą?

Kaip pradėti internetinę prekybą?

Dažnai sakoma, kad verslas turi ir gerų ir blogų savybių, tačiau kurių yra daugiau? Tačiau jei kalbėsime apie internetinį verslą, teks daryti išvadą, kad profesionalai yra kur kas daugiau nei profesionalai. Maža to, tokio pasirinkimo privalumų per daug, verta imtis praktinių veiksmų, kad gyvenimas kuo greičiau pasikeistų. Tačiau, žinoma, svarbu žinoti, nuo ko pradėti ir kokiu keliu eiti, kitaip galite ne tik neįgyvendinti savo plano, bet ir patirti nuostolių.

Taigi, šį kartą pabandysime atsakyti į šį klausimą, kur pradėti verslą internete?

Verslas prasideda nuo idėjos. Klausiate, iš kur kyla idėja? Visų pirma, šią idėją gali lemti asmeniniai gebėjimai, užsiėmimas ar pomėgis. Kitas idėjų šaltinis yra tam tikras rinkos nepakankamumas ar potencialas. Internetinės parduotuvės kūrimas nėra sudėtingas, tačiau gali pareikalauti nemažai laiko kol visi procesai veiks sklandžiai, o el. parduotuvė atrodys taip kaip ją ir įsivaizdavote. Aptarkime pagrindinius kūrimo žingsnius. Pirmiausia turėtumėte sugalvoti savo parduotuvės pavadinimą ir internetinio puslapio adresą (domeną). Jis turėtų būti trumpas, aiškus, lengvai įsimenamas. Tuomet, jau pasirinkus domeną, turėsite jį užregistruoti. Domeno įtraukimas į registrą yra mokamas. Sekantis žingsnis – svetainės dizaino ir turinio kūrimas. Kadangi priešingai nei fizinėje parduotuvėje, pirkėjas negali gyvai apžiūrėti prekių, svarbu, kad jų atvaizdavimas būtų kokybiškas, aprašymai išsamūs, o pati el. parduotuvė funkcionali ir patogi potencialiam pirkėjui. Kai visi šie žingsniai jau bus įvykdyti, tuomet turėtumėte pasirūpinti saugia integruota apmokėjimo sistema bei greitu pristatymu.

Kas yra el. Prekybos platforma?

Tai jau veikianti ir gerai žinoma internetinė rinka, kurioje smulkieji verslininkai turi galimybę parduoti savo gaminius. Prieš metus suteikėme tokią galimybę vietos įmonėms. Pradėję veikti kaip internetinis prekybos centras, dabar surenkame daugiau nei 1500 Baltijos šalių prekybininkų. Siekdami užtikrinti kokybišką paslaugą, bėgant metams sustiprinome darbuotojų komandą ir investavome į vidinės platformos valdymo sistemos kūrimą, kad prekybininkai galėtų lengvai ir greitai prisijungti prie mūsų el. Prekybos platforma ir sklandžiai plėtoti savo verslą joje.

Pagrindiniai žingsniai norint pradėti sandorį internetu yra šie:

Nuspręskite, ką parduoti internetu. Internetu galite parduoti beveik bet ką, svarbiausia turėti reikiamas licencijas ir sertifikatus. Idėja nebūtinai nauja.Pasirinkus tai, kas tau artima ir suprantama – vienintelis būdas pirkėjams pateikti geriausius produktus.

Teisinė verslo forma. Pradedant bet kokį verslą, ar tik prekiaujate prekėmis turguje ar virtualioje erdvėje, reikia užsiregistruoti. Yra daug pasirinkimų. Galite steigti juridinį asmenį – uždarąją akcinę bendrovę, mažąją bendriją ar individualią įmonę arba registruoti asmeninį renginį.

Pasirinkite prekybos vietą. Nuo šio pasirinkimo priklauso jūsų parduodamo produkto sėkmė. Pagrindiniai pasirinkimai yra socialiniai tinklai, internetinės parduotuvės kūrimas arba esamas el. Prekybos platforma. Nors kurti socialinį turinį galima parduoti tik per socialinius tinklus, sukurti patogią erdvę, kurioje galėsite ne tik pasirinkti, bet ir saugiai mokėti, bus labai sunku. Todėl dažniausiai pasirenkamas el. sukurkite parduotuvę arba esamą el. pašto prekybos platformą.

Pritraukti klientų yra itin svarbu ir būtina kiekvienam tinkamam verslui ir jo modeliui. Idėjų neužtenka. Jei norite traukti akį ir pasiekti gerų rezultatų, turite atlikti nuolatinę analizę, naudoti reklaminę reklamą ir įsitikinti, kad jei jūsų pateikta prekė nėra pati geriausia, tai bent jau ne žemesnė už prekę, kurią rasite svetainėje.

Nuspręskite, kas jums tinka ir patinka patys ir išbandykite.