You are currently viewing Kodėl ant kūno atsiranda mėlynės?

Kodėl ant kūno atsiranda mėlynės?

Ne paslaptis, kad visi norime atrodyti itin patraukliai. Tačiau egzistuoja tikrai ne vienas dalykas kuris gali pakenkti mūsų patrauklumui. Svarbu pasakyti, kad vienas tokių dalykų yra mėlynės. Tačiau, ar kada susimąstome apie tai, kaip jos atsiranda? Atsakykime šiandien į šį klausimą. 

Dėl kokių priežasčių atsiranda mėlynės?

Verta pastebėti, kad mėlynės atsiranda dėl ypač įvairių priežasčių. Viena jų yra traumos – jei kuria nors kūno dalimi atsitrenkėte į kietą daiktą, labai tikėtina, kad po kurio laiko išvysite melynę, kuri greitai neišnyks, galbūt tik po kelių savaičių. Tačiau ir tai – dar  ne viskas: svarbu pasakyti, kad mėlynės gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių bei pranešti apie tam tikras ligas bei sutrikimus. Medicina sako, kad, pavyzdžiui, jei mėlynės atsiranda, atrodytų savaime, t.y., jums neatsitrenkus į jokį kietą daiktą ar baldą, tai gali rodyti apie tai, kad jums yra sutrikę hormonai arba sergate cukriniu diabetu. Taip pat mėlynių gali atsirasti ir tuomet, jeigu trūksta vitamino C.

Ką daryti joms atsiradus?

Taip pat yra labai svarbu atsakyti ir į kitą klausimą – ką reikia daryti atsiradus mėlynėms? Svarbu pasakyti, jei mėlynė atsirado dėlto, kad susitrenkėte, tai nieko daryti ir nereikia – mėlynė pati išnyks, nebent galite tepti šaldantį tepalą, kad jaustumėte mažesnį diskomfortą. Tačiau, jei mėlynė atsiranda nesusitrenkus, tuomet reikėtų pasitikrinti, ar jums netrūksta vitamino C, ir, jei trūksta pradėti jį vartoti. Taip pat turėtumėte pasitikrinti, ar nesergate cukriniu diabetu ir, ar nėra sutrikusi hormonų sistema. Taigi, rūpinkitės savimi, būkite sau dėmesingi ir pastebėti tam tikrus organizmo pokyčius, būtinai kreipkitės į specialistus, kad būtų įvertinta situacija.