You are currently viewing Kodėl svarbu pasirinkti tinkamas darbo pirštines?

Kodėl svarbu pasirinkti tinkamas darbo pirštines?

Darbe naudojami įvairūs pagalbininkai, kurie leidžia darbą atlikti ne tik saugiai, bet ir komfortiškai. Žmonės dažnai dėvi apsauginius rūbus, batus, darbines pirštines. Visi šie pagalbininkai yra būtini, jei norima, kad darbas vyktų sklandžiai, nes tuomet nereikia jaudintis dėl savo saugumo. Svarbiausias iš jų yra darbinės pirštinės, nes asmenys darbą dirba savo rankų pagalba, rankos dažniausiai nukenčia nuo karščio ar šalčio. Rekomenduojame įsigyti kokybiškas darbines pirštines iš atvila.lt.

KODĖL SVARBU PASIRINKTI TINKAMAS PIRŠTINES?

  • Pirštinių yra įvairių rūšių: odinės pirštinės, siūtos pirštinės, megztos pirštinės, aplietos pirštinės, lietos pirštinės. Pirmiausia, turite išsirinkti, kokios Jums tinkamiausios. Juk dirbant su karštomis priemonėmis neišsirinksime megztų pirštinių. Pirštinės skirtos ne tik sunkiam fiziniam darbui, bet ir sveikatai. Juk pirštines dėvime ir parduotuvėse pandemijos metu, taip pat ir kirpyklose, salonuose jos dėvimos, nors darbas ir nėra fiziškai sunkus. 
  • Norint įsigyti geras ir patvarias pirštines yra svarbu atkreipti dėmesį į sudėtį. Sudėtyje turite matyti mechaninį atsparumą, jis yra svarbiausias pirštinių gamyboje. Pasirinkę tokias pirštines galite būti ramūs, nes Jūsų rankos bus apsaugotos, pirštinės bus patogios, rankos neprakaituos, lengviau išvengti nelaimingų atsitikimų.
  • Didžiausią apsaugos lygį turi pirštinės pagamintos iš neopreno, jei dirbate su metalu, karščiu, ugnimi – rinkitės būtent šias. Taip pat jų aukštas atsparumas dilimui, jos priglunda prie odos ir yra tarsi antra oda.
  • Jei turite daug alergijų, rinkitės pirštines iš vinilo, nes jose mažiausiai alergijas sukeliančių medžiagų.Jei norite pigaus varianto – vinilinės pirštinės Jums bus puikus pasirinkimas. Jos ne tik kokybiškos, bet ir kaina yra žema.
  • Patogiausios yra lateksinės pirštinės,nes jos nevaržo judesių, gerai aptempia ir nepraleidžia drėgmės, šilumos ir šalčio.

Kiekvienas turi galimybę išsirinkti sau labiausiai patinkančias ir tinkančias pirštines, tačiau svarbu jas rinktis pagal darbo specifiką. Parinktos netinkamos pirštinės gali neatlikti tinkamo darbo ir neapsaugoti Jūsų rankų, dėl to rinkitės atsakingai. Jei dirbate sunkų fizinį darbą nepamirškite ir darbo aprangos, darbo batų, nes jie padės darbe jaustis komfortiškai, o gerai besijaučiantis žmogus – gerai atliktas darbas.

Jei Jus sudomino pirštinės, darbo batai, rūbai, būtinai apsilankykite atvila.lt internetinėje parduotuvėje. Šioje parduotuvėje rasite visas Jums reikalingas prekes gera kaina. Nepamirškite pirštines BŪTINA rinktis pagal darbo specifiką, kad būtų patogu ir saugu dirbti.