You are currently viewing Kokie reklamos būdai Jums labiausiai tinka, jei parduodate įvairias prekes šunims?

Kokie reklamos būdai Jums labiausiai tinka, jei parduodate įvairias prekes šunims?

Lietuva šunų skaičiumi pirmauja visoje Europos Sąjungoje. Šių metų duomenimis, šuo yra populiariausias namuose laikomas gyvūnas: būtent šunys sudaro net 68 procentus mūsų šalies augintinių. Natūralu, kad Lietuvoje yra tikrai nemažas šunų prekių poreikis, todėl norintys pradėti savo verslą gali pasvarstyti ir apie tokią galimybę. Žinoma, verslas bus sėkmingas tik tada, jei bus pasirenkamos tinkamos reklamos priemonės, taigi, aptarkime, kokios jų yra efektyviausios.

Prekių pristatymas parodose ar šunų šventėse

Jei norite, kad jūsų siūloma produkcija pasiektų tikslinę auditoriją, naudinga pristatyti prekes šunų parodose, įvairiuose šunų sporto renginiuose, ir t.t. Prekės šunims bus reklamuojamos kur kas tikslingiau, taigi, netrukus jūs galėsite suburti savo klientų ratą.

Bendradarbiaukite su šunų dresūros mokyklomis

Šunų dresūros mokyklose dažnai lankosi jauni šuniukai, kurių šeimininkai dar nėra atradę tinkamiausio šunų pašaro, todėl dresūros mokykloms galite tiekti sauso maisto mėginukus, ir taip populiarinti siūlomas prekes. Taip pat dresuojamiems šuniukams neretai prireikia ir įvairių specifinių prekių, tokių kaip ilgi pavadėliai, skanėstinės, klikeriai, ir t.t., todėl bendradarbiaudami galėsite parduoti daugiau produkcijos.

Reklama internete

Visai nesvarbu, ar turite fizinę parduotuvę, ar internetinę, reklama internete padės jums pasiekti dar didesnę potencialių pirkėjų auditoriją. Galite išbandyti Google reklamą ar reklamą socialiniuose tinklalapiuose (pavyzdžiui, „Facebook‘e“ yra daugybė šunų augintojams skirtų grupių, kuriose galima pasidalinti reklaminiais skelbimais).