You are currently viewing Kokie vyriški megztiniai tinka darbui?

Kokie vyriški megztiniai tinka darbui?

Vyriški megztiniai dažniausiai tampa neatsiejama jų įvaizdžio dalimi, todėl daugelis tokių rūbų savo spintoje turi ne vieną ir ne du. Visgi, neretai iškyla klausimų, ar tokius drabužius galima dėvėti darbinėje aplinkoje – pateikiame keletą pavyzdžių, kurie padės sukurti tiek labai formalų, tiek laisvesnį įvaizdį.

Megztiniai su apvalia iškirpte

Tai – vienas populiariausių megztinių tipų, kuris puikiai tinka ne tik laisvalaikiui, bet ir darbinei aplinkai. Tikėtina, kad net ir dabar savo spintoje turite kelis tokius megztinius. Tokį rūbą ypač pravartu sluoksniuoti su pakankamai oficialiais marškiniais – aiškiai matoma jų apykaklė bendram įvaizdžiui suteiks solidumo. Galima pagalvoti ir apie kaklaraištį: nors dažnu atveju matysis tik jo mazgas, biure tokia stilistika taip pat bus priimtina.

„V“ formos iškirptę turintys megztiniai

Šie rūbai taip pat puikiai tinka oficialesniam Jūsų įvaizdžiui – juos taip pat patartina derinti kartu su oficialaus stiliaus marškiniais bei kaklaraiščiu. Tiesa, reikėtų turėti omenyje, kad šį kartą bet kokios papildomos ties kaklu esančios detalės matysis ryškiau, taigi turėtumėte būti atsargūs derindami skirtingus raštus ir spalvas. Tačiau jei stengsitės išlaikyti klasikinį įvaizdį, Jums tikrai pakankamai lengvai pavyks tai padaryti.

Susagstomi megztiniai

Tiek įprasti susagstomi megztiniai, tiek ir kardiganai taip pat gali būti pasirenkami darbui, tačiau reikėtų turėti omenyje, jog tokie rūbai dažniausiai labiau tinka laisvesnei stilistikai. Bet koks užsegimas priekyje nebeatrodo taip formaliai, tačiau jeigu tokį rūbą derinsite su marškiniais ir stilingomis kelnėmis, prie Jūsų įvaizdžio bus sunku prikibti. Tad bent vieną tokį megztinį savo spintoje turėti tikrai yra pravartu. Platų įvairių tipų vyriškų megztinių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-galanterija/vyriski-drabuziai/vyriski-megztiniai.

Vienspalviai rūbai

Tokie megztiniai visuomet yra pakankamai saugus pasirinkimas, tačiau reikia atsižvelgti ir į konkrečius atspalvius – ryškios, labai iššaukiančios spalvos tikrai nebus laukiamos kiekviename biure. Tačiau jeigu megztinis bus tamsiai mėlynas, juodas, pilkas ar netgi tamsiai žalias, labai lengvai suformuosite pakankamai formalų įvaizdį. Be to, tokias spalvas labai lengvai priderinsite prie bet kokių kitų garderobo detalių. Tiesa, kartais pakankamai solidžių rūbų galima atrasti ir tarp džemperių – juos galite apžiūrėti čia: https://pigu.lt/lt/dzemperiai-vyrams.

Pasirinkę vieną iš šių rūbų, labai lengvai galėsite sukurti pakankamai formalų, darbui tinkantį įvaizdį. Svarbiausia, kad megztinis ar džemperis būtų pakankamai solidus ir elegantiškas – tuomet lengvai pataikysite tiesiai į dešimtuką.