Svarbūs verslo partneriai – teisininkai

administratorius/ December 28, 2015/ Koncernai, grupės, Konsultavimas, Nekilnojamasis turtas, Organizacijos, Tarptautinis verslas/

Vystyti verslą sugeba tikrai toli gražu ne kiekvienas, todėl labai dažnai daugeliui kyla įvairių sunkumų, kurių išsprendimas galimas tik pasitelkus profesionalų pagalbą. Tokie specialistai, kurie paprastai tampa pagrindiniais patikimais verslo konsultantais yra teisininkai. Šie žmonės jau nuo seniausių laikų buvo laikyti itin prestižine specialybe, šiandien savo aktualumo taip pat nepraranda. O ypatingai reikalingi jie pasidaro tada, kai verslas atsiranda krizinėje situacijoje, iš kurios sprendimo atrodo neįmanoma rasti. Tačiau – jie labai dažnai išeitį randa!

Specialus išsilavinimas suteikia ypatingas žinias

Tikra tiesa, ne vienas mūsų žinome savo teises, deja, labai daug kas užmiršta ir savas pareigas, o užmiršus, ar tiesiog nežinant savų įsipareigojimų, galima prisidaryti išties nemažai problemų. Ypatingai ši tendencija pastebima versle. Ir nors kaip teigia Lietuvos Respublikos Konstitucija, nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia, visgi pasirūpinti įvairių teisinių aspektų užtikrinimu kiekvienam verslininkui turėtų būti darbas numeris vienas. Juristas pasirūpins, kad asmuo susipažintų su visais reikalingais teisiniais nuostatais, dokumentais ar galimomis sankcijomis, mat visi teisininkai yra pabaigę teisės studijas, kuriose per kelerius metus jiems tokios žinios buvo pati pagrindinė duona.

Praktika ir ankstesnės bylos

Kur jau kur, bet versle praktika ir anksčiau įgyta patirtis yra neįkainojamas turtas. Strategija ir veiksmų planas, kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, ypač krizių valdymo atvejai, gali atverti tiesiausią kelią į sėkmę ir spartesnį verslo vystymą. Sunkiuoju įmonei periodu, teisininkai taip pat gali padėti sudaryti tam tikrus teisinius sprendimo būdus ir tokios išeitys gali sutaupyti nemažai laiko ar piniginių resursų. Neabejotinai, susidūrus su itin rimtomis problemomis, kiekvienas verslininkas turėtų pasidomėti apie anksčiau samdomo teisininko nagrinėtas ir spręstas bylas ir jų baigtį, nes reputacija ir situacijos rezultatas gali pasikartoti ir jų atveju, o nelaimingos pabaigos nelaukia nei vienas rinkos dalyvis.

Taigi, versle svarbu viskas, pradedant kolektyvu, rinkos analize, hierarchijos išsidėstymu ir panašiai bei baigiant teisininkais, į kuriuos kreipiamasi reikiamoje vietoje ir būtinu laiku.