Festivaliai Maltoje

Migle/ August 24, 2016/ Koncernai, grupės/

Kelionė į Maltą kiekvienam gali būti išskirtinė, tereikia į šią valstybę nuvykti tuo metu, kai joje vyksta įdomūs renginiai, festivaliai ar koncertai. Maltoje yra rengiamas ne vienas festivalis, kasmet pritraukiantis žmonių iš pačių įvairiausių pasaulio šalių. Šie festivaliai pasižymi energija, į juos atvažiuoja įdomūs atlikėjai, skamba muzika iki paryčių, o juoko ir fejerverkų tikrai netrūksta. Kiekvienas, kuris nori juose apsilankyti, renkasi kelionę į Maltą tuo laiku, kai joje vyksta kažkokie renginiai.

Kelionė į Maltą

Kelionė į Maltą yra organizuojama įvairių kelionių agentūrų. Kai kurios kelionių agentūros siūlo aplankyti šią salą būtent tuo metu, kai joje vyksta festivalis ir tuo metu organizuoja kuo pigesnes keliones kiekvienam, norinčiam ten patekti. Kelionių agentūros pasirūpina lėktuvo bilietais, viešbučiais, suplanuoja netgi ką žmogus gali nuveikti valstybėje, su kokiais lankytinais objektais gali susipažinti ir kur papramogauti.

Maltos festivaliai

Kelionės metu Maltoje balandžio viduryje kiekvienas gali pakliūti į braškių festivalį. Braškių festivalis vyksta kasmet, o jis įdomus tuo, kad jame netrūksta nei linksmybių, nei geros energijos ir žmonių. Braškių festivalio metu kiekvienas turistas gali ragauti pačių skaniausių saldainių, braškių, ledų, išgirsti tautišką muziką ir netgi pašokti Maltos ritmu.

Balandžio arba gegužės mėnesį Maltoje, Mdina mieste vyksta viduramžių šventė. Tai iš ties įspūdingas renginys, pritraukiantis žmonių, kadangi jame galima išvysti viduramžiuose naudotus daiktus, žmones, apsirengusius tų laikų apranga, riteriai ten taip pat sutinkami. Šventės metu vyksta įvairios mugės, žaidžiami senoviniai žaidimai, galima paragauti ypatingo maisto ir pasidžiaugti sumažintomis muziejų kainomis.

Maltos Jazzo festivalis irgi traukia daugelį žmonių jame paganyti savo akis. Graži jazzo muzika, nuostabi aplinka, pasigrožėti ir išgirsti tikrai yra ką. Kasmet šiame festivalyje dalyvauja vis kiti atlikėjai, kurie pakviečiami iš įvairiausių šalių. Stovimas bilietas kainuoja pakankamai padoriai, todėl apsilankyti festivalyje turi galimybę kiekvienas.

Festivalių Maltoje vyksta tikrai ne vienas, o kiekvienas vis kitoks. Alaus mėgėjai traukia į alaus festivalį, mėgstantys persirenginėti į Nadur festivalį, kuriems patinka šviesos danguje ir graži muzika – į fejerverkų festivalį. Malta tikrai turi ką pasiūlyti, tad nuvykti į ją iš ties apsimoka ne tik paturistauti, bet ir papramogauti.