Savitarnos kasų privalumai

Lauryna/ September 8, 2016/ Koncernai, grupės, Konsultavimas, Valdymo sistemos/

Pasaulis vis labiau modernėja ir tai kas vakar mums atrodė tikra inovacija, šiandien – kasdienybė. Net ir paprasčiausias apsipiikimas prekybos centruose buvo perkeltas į visai kitą lygį. Kalbame ne tik apie pirkimą internetu, tačiau ir galimybę patiems susimokėti už pasirinktas prekes. Savitarnos kasa tampa ne prabanga, tačiau būtinybe, kurią išbando vis daugiau žmonių.

Savitarnos kasa pasirenkama ne tik didžiųjų prekybos centrų, tačiau ir mažesnių parduotuvių, kurios nori sulaikyti kuo daugiau klientų ir tuo pačiu paskatinti juos grįžti atgal.

Lyginant su įprastinių žmogaus aptarnavimu – savitarnos kasos turi tam tikrus privalumus.

  1. Pirmiausia reikia išskirti greitį, kuris tikrai kur kas dilesnis, tad tuo pačiu ir žmonės džiaugiasi, kad gali pirkti jiems tinkamu greičiu. Pirkėjai vieningai tvirtina, kad savitarnos kasose žmonės perka kur kas greičiau nei kad tuomet kai jie aptarnaujami žmonių.
  2. Kai kurios prekybos vietos suteikia galimybę mokėti tik banko kortelėmis, taigi tuo pačiu tai labai puiki galimybė kur kas greičiau atsiskaityti už paslaugas kai kurie žmonės uždėję į prekybos centrą stengiasi išleisti visus smulkius pinigus. Kuomet atsiskaitoma tik kortele – viskas kur kas greičiau ir paprasčiau.
  3. Taip pat prie savitarnos kasų dažniausiai kur kas daugiau vietos nei kad keliaujant prie įprastų. Taigi, žmonėms labai patogu prisivežti pilnus krepšius maisto bei daiktų, kuriuos nori pirkti.
  4. Galiausiai, kartais tenka pirkti skirtingus daiktus skirtingiems asmenims. Tokiu atveju labai patogu, kai galite už kiekvieną daiktą mokėti atskirai ir tuo pačiu pasiimti kelis skirtingus čekius.

Savitarnos kasos labai intensyviai populiarėja Lietuvoje. Kadangi klientai teigia, kad jie labai džiaugiasi, kad prekybos vietose atsiranda vis daugiau tokių kasų – verslininkų pareiga garantuoti, kad visi klientų norai bus patenkinti ir jie apsipirks dar greičiau, paprasčiau ir patogiau.

Renkantis savitarnos kasas reikia pirkti tokias, kurios turi kuo daugiau funkcijų. Tokiu atveju pavyks gauti maksimaliai patį geriausią rezultatą ir džiaugtis patenkintais klientais.